בתפקיד ג'קסון: בנו הבכור

עומר בהטי, בנו הבכור והסודי של מייקל ג'קסון, יגלם את דמותו של אביו בסרט חדש על חייו. למרות שטרם נערכו בדיקות רשמיות באשר לזהותו של בהטי, במשפחת ג'קסון כבר אישרו את הבחירה ואימצו את היורש בן ה-25 לחיק המשפחה

חייו ומותו המסעירים של מייקל ג'קסון סיפקו לא מעט כותרות לאורך השנים, לכן היה זה די צפוי שנזכה לסרט על חייו של מלך הפופ. ההפתעה מגיעה דווקא מכיוון הליהוק לדמותו של ג'קסון, שאותה יגלם בנו "הסודי" עומר בהטי.

בהטי בן ה-25, שנחשף כבנו הרביעי של הזמר רק לאחר מותו, הוא רקדן במקצועו. משפחתו של ג'קסון בחרה בבהטי כדי להשיב את ג'קסון לחיים בסרט חדש שיספר על תקופת הזוהר שלו בשנות ה-80.

ג'קסון סיפר בעבר שעומר בן ה-25 הוא תוצאה של לילה סוער וחד פעמי שאירע בנורווגיה. בהטי עצמו גילה את זהותו של אביו הביולוגי רק כשהיה בן 20, ושמר זאת בסוד כדי למנוע מהומה תקשורתית. למרות זאת, כשזהותו נחשפה, הוא התקבל בברכה לחיק משפחת ג'קסון.

הסרט יתקד בצד החיובי של סיפור חייו

"סיפור חייו של ג'קסון מילדותו ועד לשיא הקריירה שלו הוא לא אחר מאשר מדהים", הקדים לומר אחד מחבריו של ג'קסון. "צריך לספר את הסיפור, זה גם רצון המשפחה".

לצד הקריירה המוזיקלית המפוארת של ג'קסון, הוא זכה לייצר גם לא מעט שערוריות, אשר ייחסכו ברובן מהתסריט: הסרט יתמקד בשנות ה-20 של זמר הפופ שהחלו בלהיטיו המוכרים טריילר ורע (bad) ויסתיים לפני פרשת ההתעללות המינית בילדים שנחשפה בשנת 1993.

מאז מותו של ג'קסון ביוני השנה, שוהה בנו עומר בבית המשפחה בקליפורניה והוא צפוי לעבור בדיקת רקמות כדי להוכיח שהוא בנו הביולוגי של ג'קסון. "המשפחה מאוד קרובה לעומר, כשם שמייקל היה", אמר חבר המשפחה. "הוא שחקן נהדר והמשפחה תשמח שהוא יהיה זה שיגלם את דמותו של אביו".

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2