אב רצח את אשתו ו-5 ילדיו - ונמלט

רצח מחריד בפלורידה, ארה"ב: אשה וחמשת ילדיה נמצאו מתים בדירתם. החשוד המרכזי הוא אב המשפחה, שנמלט ככל הנראה אל קרובי משפחה בהאיטי. השריף המקומי שמצא את הגופות: "ללא כל ספק מדובר באירוע המזעזע והאלים ביותר שהיה אי פעם בקהילה הזו"

חמשת הילדים שנרצחו (אורלנדו סנטינל)

חמישה ילדים ואימם נמצאו מתים בדירה בפלורידה, ארה"ב, והחשוד המרכזי ברצח המחריד – אבי המשפחה – נמלט ככל הנראה מהמדינה.

מסק דאמאס, בן 33, עלה ביום שישי בנמל התעופה הבינלאומי של מיאמי לטיסה להאיטי, שם יש לו קרובי משפחה, כך דיווחה דוברת משרד השריף במחוז קולייר, שם אירע הרצח. 

הקורבנות זוהו כגרלין דאמאס, בת 32 וילדיה, בני 9, 6, 5, 3 ותינוק בן 11 חודשים. במשרד השריף סירבו למסור פרטים נוספים באשר לאופן שבו בוצע הרצח. קרובי משפחה מודאגים שלא שמעו מאם המשפחה יצרו ביום חמישי קשר עם הרשויות ודיווחו על ההיעדרות. יום למחרת נכנסו אנשי השריף לבית המשפחה ביישוב נייפלס שבפלורידה, ומצאו את הגופות.

"האירוע המחריד ביותר בין המחרידים"

שריף מחוז קולייר כינה את המחזה שהתגלה לעיניו בבית "המחריד ביותר בין המחרידים", והוסיף כי "ללא כל ספק, מדובר באירוע המזעזע והאלים ביותר שהיה אי פעם בקהילה הזו".

דאמאס עזב את הפאב שבו עבד כטבח ביום חמישי בלילה. הוא הגיע לשדה התעופה של מיאמי בשישי בבוקר ועלה לטיסה להאיטי. מכוניתו נמצאה בשדה התעופה והוחרמה על ידי החוקרים המחפשים בה ראיות לביצוע הרצח.

אביו של החשוד, ג'ין דאמאס, אמר לעיתון המקומי בפלורידה כי בנו התקשר אל אחיו מהאיטי, והוסיף כי  בין דאמאס ואשתו היו בעיות רבות. בעבר הואשם דאמאס כמה פעמים באלימות כלפי אשתו, אולם האישומים נגדו בוטלו.