סקסית מדי לפייסבוק?

בפעם הבאה שאתם מעלים לרשת החברתית תמונות בבגד ים זעיר או הלבשה תחתונה - תדעו שאתם מסתכנים. בפייסבוק סגרו חשבון של שפנפנת פלייבוי קנדית, בטענה שהיא הפרה את תנאי האתר. היפהפייה הזועמת לא מוכנה לוותר, ודורשת מהחברה את התמונות בחזרה. בינתיים היא נהנית מסיקור תקשורתי נרחב - ואנחנו מהצילומים

אני פרובוקטיבית? אניסה הולמס גוזרת קופון (toronto sun)

ימים לא קלים עוברים על אניסה הולמס. שפנפנת הפלייבוי הקנדית בת ה-23 מנהלת קרב מול אחד הגורמים החזקים כיום בשוק, הפייסבוק, והכול בגלל חזייה ותחתונים.

הולמס מנסה להבין מדוע נחסמה כניסתה לאתר, בטענה שהפרה את התנאים לגבי העלאת תכנים  בוטים הכוללים עירום וסקס. כמו כן דורשת הדוגמנית מהחברה להחזיר לה את 300 התמונות שהפיצה בדף הבית שלה, בהן צילומים של בני משפחתה, חברים וכן גם שלה בלבוש מנימליסטי בלבד. "אבל אין עירום. רק ביקיני והלבשה תחתונה", מדגישה אליסה. "כמו שנפוץ בקרב גולשים רבים".

הדוגמנית זועמת על כך שקיבלה הודעה על כך שחשבונה נחסם, מבלי כול התרעה מוקדמת. "אם היו פונים אליי, מיד הייתי מורידה את התמונות מהרשת", היא אומרת בנחרצות. "אפילו בלי לשאול שאלות".

סטאטוס: זועמת

לטענת היפהפייה, בעקבות ניתוק הקשר עם 3,000 החברים -8,400 המעריצים שלה ברשת החברתית, נגרם נזק כבד לקריירת הדוגמנות והמשחק שלה. עכשיו היא פתחה חשבון חדש, ומחכה שהחברה תאפשר לה לקבל את התמונות המפלילות. אבל בפייסבוק מסרבים להיכנע.

"לצערנו, בשל סיבות אבטחת מידע אין באפשרותנו למחוק מהשרת את התמונות מחשבונות מנותקים", כתבה לה במייל נציגת החברה. "כמו כן, אנחנו לא יכולים לאפשר לך גישה לחשבון החסום כדי למשוך ממנו מידע".

בינתיים נראה שהמאבק מול הרשת החברתית רק עושה טוב לכוכבת המתחילה. העיתונים המקומיים בקנדה כבר מסקרים בעניין את הפרשה המוזרה, והיא הפכה למרואיינת מבוקשת בתכניות אירוח. איך אנחנו יודעים את כל זה? זה ברור. אניסה מעדכנת על הכל בפייסבוק.