הזמר לאונרד כהן התמוטט באמצע הופעה בספרד; מצבו טוב

ימים ספורים לפני שהוא אמר להופיע שבישראל, התמוטט הזמר לאונרד כהן על הבמה בספרד באמצע ההופעה שניסה להרים גיטרה. אנשי הלהקה שלו מיהרו לסייע והוא פונה לקבלת טיפול רפואי במצב טוב. אחד המעריצים תיעד את רגעי ההתמוטטות. צפו בווידאו

אלפי המעריצים שהגיעו להופעתו של הזמר לאונרד כהן בספרד נאלצו לראות את הזמר הנערץ עליהם מתמוטט באמצע ההופעה על הבמה. אחד המעריצים, שצילם את ההופעה, תיעד את רגעי נפילתו של הזמר על הבמה.

כהן, בן 75, אמור להופיע ב-24 בספטמבר בישראל. לא ברור האם לאירוע תהיה השפעה על ההופעה בארץ. כהן התמוטט אמש על הבמה במהלך הופעה בוולנסיה שבספרד. על פי הדיווחים, חש כהן ברע, התמוטט פעמיים והפסיק את ההופעה. חוויאר מאס, חבר בלהקתו של הזמר אמר כי כהן סבל מקלקול קיבה והקאות ומצבו טוב.

האירוע התרחש באמצע השיר "Bird on the Wire", (ציפור על תיל), בערך חצי שעה לאחר תחילת המופע. כהן ניגש להרים את הגיטרה שלו, ואז איבד שיווי משקל ונפל. לפתע הפסיקו כל חברי הלהקה לנגן ומיהרו אל כהן שהיה שרוע על הבמה.

ההופעה לא נמשכה

לאונרד כהן ביום טוב יותר, ארכיון (רויטרס)
אחד מאנשי הלהקה סייע לכהן  להתרומם, אך מספר דקות לאחר מכן התמוטט הזמר שוב והפסיק את ההופעה. הוא הועבר לקבלת טיפול על ידי הצוות הרפואי במקום. לאחר שעה, יצא מאס וסיפר לקהל של אלפי המעריצים שהמתינו בדאגה במקום כי ההופעה לא תימשך, והוא מקווה שהם יצליחו לקבוע מועד חדש לקיומה.

כהן, שחוגג ביום שני את יום הולדתו ה-75, צפוי לסיים ביום שני הקרוב את סיבוב ההופעות בספרד. לאחר מכן, כאמור ב-24 בספטמבר הוא אמור להגיע להופעה אחת באיצטדיון רמת גן. נכון לעכשיו, לא ידוע על ביטול ההופעה.