בריטניה: ילד בן 12 הפך בחופש הגדול לילדה

המורים בהלם, הורי התלמידים זועמים, אבל הוריו של הילד הצעיר שמשנה את מינו תומכים בו לגמרי. לבית הספר הוא הגיע עם קוקו ושיער ארוך, והניתוח לשינוי המין בדרך

זה ילדה זה ילד (חדשות 2)

מה יעשו הילדים שלכם אם החבר שלהם לכיתה יופיע יום אחד בבית הספר בתור ילדה? תלמיד בית ספר בדרום בריטניה נאלצים להתמודד בימים האחרונים עם הסוגיה הזו יום-יום.

ילד בן 12 חזר מחופשת בית הספר כשהוא נראה בדיוק כמו ילדה. הוא התלבש כמו ילדה, שיערו ארך והוא היה אסוף לקוקו ומקושט בסרט. אלף התלמידים בבית הספר היו המומים. "אתה הומו?", שאלו אותו כמה מהם.

הוריו של הילד, שאף שינו את שמו לשם של ילדה, תומכים בו לחלוטין. הם אף הודיעו כי יסייעו לו לעבור בקרוב טיפולים הורמונליים וניתוח לשינוי מין – מה שיהפוך אותו כנראה לטרנסג'נדר הצעיר בעולם.

"אנחנו מחויבים להעניק לבננו את הטוב ביותר", אמרה אמו ל"סאן" הבריטי. "אנחנו פועלים עם גורמים מקצועיים כדי שהילד יהיה מוגן". גם המורים בבית הספר הודו כי פנו לקבלת עזרה מקצועית כדי להתמודד, יחד עם התלמידים, עם המצב החדש והמוזר.

הורים לתלמידים אחרים בבית הספר זועמים על ההנהלה. לטענתם, היה על המורים לעדכן אותם מראש, כדי שיוכלו להכין את ילדיהם ולדבר איתם על מגדר.