בריטניה: זינוק דרמטי במספר הגברים המבקשים להקטין את החזה

בבריטניה מדווחים על זינוק דרמטי במספר הגברים המבקשים לעבור ניתוח להקטנת חזה. בחמש השנים האחרונות נרשמה עלייה של אלף אחוזים בפופולריות הניתוח, ורק בשנה האחרונה, ערכו אותו לא פחות מ-5,000 גברים באי הבריטי

מטפלים בחזה הגברי ("הסאן")

ציצים זה דבר ששייך לנשים, אנחנו הגברים מוותרים בכיף על התענוג, ומשאירים אותו לבעלות המין היפה. רוצים הוכחה? בבריטניה מדווחים על עלייה של לא פחות מ-44% בשנה החולפת בניתוחים להקטנת חזה בקרב הגברים.

האגודה הבריטית לניתוחים פלסטיים מדווחת כי הניתוח כבש את המקום החמישי בקרב הניתוחים הפופולריים אצל בעלי המין הלא יפה - מיד אחרי ניתוחי אף, עפעפיים, אוזניים ושאיבת שומן.

לדברי האגודה, לא פחות מאלף בריטים שילמו כ-2,000 פאונד עבור הניתוח. במהלך החמש שנים האחרונות, פופולריות הניתוח זינקה באלף אחוזים.

"אנחנו רואים גברים מכל הגילאים שעוברים היום את הניתוח", הסביר המנתח הפלסטי דאגלס מקג'ורג' לעיתון "הסאן" הבריטי . "הם מאבדים את ההסתייגויות שהיו להם פעם ומחליטים לעבור את הניתוח שהיה בעבר נחלתן של הנשים בלבד".

"רק לאחרונה", מספר דאגלס, "הגיע אלי סבא חביב שאף פעם לא הוריד את חולצתו בגלל הבושה, אפילו בים. עכשיו, סוף סוף, הוא החליט לטפל בבעיה".