מרדף מטורף נגמר בניצחון של השוטרים

עזבו אתכם מ"מהיר ועצבני" או סרטי אקשן אחרים. סצנות המרדפים החזקות באמת מצולמות לא על ידי חברות ההפקה בהוליווד, אלא על ידי המסוק המשטרתי. גנב רכב בקליפורניה נקלע לרוע מזלו למרדף משטרתי בכביש המהיר. הרכב הנמלט ניסה לברוח, אבל הניידות התנגשו בו שוב ושוב במהירות - עד שעצרו אותו. צפו בתיעוד המרדף

גנבתם מכונית? המשטרה בעקבותיכם? מרגישים שאם רק תלחצו חזק על הגז תצליחו איכשהו להימנע מהסוף המר והידיים הכבולות? אם עניתם על השאלות הנ"ל ב"כן", כדאי לכם לצפות בסרטון הבא. בעצם, כדאי לצפות בווידאו גם אם עניתם "לא".

התמונות המדהימות שצולמו בקליפורניה, מוכיחות פעם נוספת כי לפעמים המציאות היא סרט האקשן הטוב ביותר. מסוק משטרתי תיעד מקרוב מרדף מכוניות על הכביש המהיר. תוצאת הסיום: 1:0 לטובת כחולי המדים.

האירוע התרחש בעיר סן דייגו, לאחר שקציני משטרה זיהו רכב גנוב על הכביש. התמונות חושפות רק טפח מהמרדף שהתנהל במשך לא פחות מ-75 דקות. בווידאו ניתן לראות את הטכניקה בה נוקטת המשטרה - פגיעה מכוונת של חזית הניידת בצדו האחורי של הרכב הבורח - זאת על מנת לגרום לו לאבד שליטה ובסופו של דבר לעצור.

אלא שהגנב הנמלט לא ויתר בקלות לשוטרים. המשטרה הייתה זקוקה ללא פחות מ-3 התנגשויות מכוונות על מנת לגרום בסופו של דבר לרכב להיעצר. על אף שהנהג הנמלט איבד שליטה על מכוניתו וכמעט הכניס עצמו לתאונה קשה, הוא התעקש והצליח בדרך לא דרך להמשיך בבריחה הנועזת.

הסוף הוא כאמור טוב - חוץ מאשר לגנב. הרכב נעצר והנמלט יצא ממכוניתו בידיים מורמות. אחר כך הוא נשכב על הרצפה מול האקדחים השלופים, והשוטרים כבר דאגו שאת הבריחה הבאה הוא ינסה לבצע רק מהכלא.

 הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

משתוללים נוספים בכבישים שנתפסו במצלמות:

דטרויט: המרדף הסתיים בפיצוץ ומוות

מרדף משטרתי תחת אש צולבת

מרדף משטרתי שהסתיים במוות

מרדף משטרתי אחרי פורשה ב-200 קמ"ש