המפלצת שמפחידה את מרכז אמריקה

קבוצת ילדים מפנמה שיחקו ביום שבת האחרון ליד האגם. על פי עדותם, לפתע יצא אליהם מהמים יצור מוזר בגובה של מטר וחצי, הסתער עליהם וזרק עליהם אבנים וחלוקי נחל. הילדים לא איבדו עשתונות, והרגו את היצור בסלעים גדולים. ה"מפלצת" נלקחה לנתיחה פתולוגית, המשטרה טוענת: "לא ראינו דבר כזה מאז 'שר הטבעות'"

היצור המסתורי מפנמה (ה'סאן')

בהלה גדולה באמריקה הלטינית אחרי תקרית שנראית כאילו נלקחה מסרט אימה: יצור מוזר יצא מאגם ותקף ילדי בית ספר. המקומיים מכנים אותו "הגולום" - והתמונות מראות בדיוק למה.

העיתון הפנאמי "טלמטרו" מדווח כי ה"מפלצת" נראתה ביום שבת האחרון על ידי נערים בני עשרה ששיחקו סמוך לאגם בעיירה קארו אסול. על פי הדיווח, הנערים צרחו כשראו את היצור - אולם לא איבדו את העשתונות.

על פי עדותם של הילדים, היצור - בגובה של מטר וחצי - הסתער עליהם מתוך מערה תת-ימית וזרק עליהם אבנים וחלוקי נחל. העיתון הפנאמי טוען שבמאמץ יוצא דופן להציל את עצמם, ארבעת הילדים המבוהלים השליכו סלעים על היצור - במטרה להרוג אותו. הם הצליחו לחסל אותו, זרקו את הפגר למים וברחו במהירות.

החוקר: "בפעם האחרונה שראיתי יצור כזה - זה היה ב'שר הטבעות'"

הורי הילדים לא האמינו לסיפור, וביקשו מהילדים שילוו אותם בחזרה למקום בו הם מצאו את הייצור. למרבה ההפתעהם, הם ראו את היצור - אחרי שהוא נשטף לחוף. ההורים המבוהלים הזמינו את רשויות החוק, שהעבירו את גופתו היצור לנתיחה שתבהיר מה בדיוק הם הרגו.

אצל המשטרה המקומית, התיק נקרא "גולום משר הטבעות". אחד החוקרים אף התלוצץ עם כתב העיתון ואמר "ראיתי את היצור הזה פעם, זה היה בקולנוע - בשר הטבעות".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק