ארה"ב: בן 11 סיפר שנחטף - כדי להסתיר ציון גרוע במבחן במתמטיקה

ילד יצירתי במיוחד מאלבמה, ארה"ב, חזר הביתה וסיפר שכמעט נחטף על ידי גבר זר שניסה לדחוף אותו בכוח למכונית. סבו וסבתו נבהלו והקפיצו את כוחות הביטחון, גם המשטרה העלתה כוננות בכל העיר, עד שחקירה קצרה העלתה: בן ה-11 המציא את כל הסיפור כדי להסתיר ציון גרוע שקיבל במבחן במתמטיקה

אין גבול לדמיון של ילדים (דיילי מירור)

תלמיד בית ספר יסודי ביישוב אנטסוויל, אלבמה שבארצות הברית, העמיד על הרגליים את המשטרה ואת היישוב כולו, לאחר שסיפר להוריו כי כמעט ונחטף על ידי גבר זר - זאת כדי להסתיר ציון גרוע שקיבל במבחן במתמטיקה.

הילד בן ה-11 סיפר לסבו ולסבתו שאדם זר דחף אותו לתוך אוטו וניסה לחטוף אותו בכוח. בהמשך, כך סיפר הילד, הוא נאבק והצליח לברוח. בידו של "החוטף האכזר" נותר לאחר המאבק רק טופס המבחן במתמטיקה שהיה בידו של הילד.

הסב והסבתא המבוהלים התקשרו מיד למשטרה ודיווחו על החוטף המסוכן שמסתובב בעיר. המרכזנית המשטרתית לא לקחה סיכון, והזעיקה את כל הניידות כדי לנסות וללכוד את החוטף הדמיוני. גם כוחות משטרה מחוץ ליישוב הוקפצו לסייע במצוד. 

הילד נשבר בחקירה במשטרה

אחד החוקרים אף הגיע לבית המשפחה כדי לקבל מהילד פרטים נוספים על האירוע. אלא שאז התגלו החורים בסיפורו של הילד: השוטרים לא הבינו איך בדיוק הוא איבד את טופס המבחן, אבל חצוצרת בית הספר - נשארה בידיו.

אחרי חקירה קצת יותר אסרטיבית של השוטרים, הילד נשבר והודה באזני החוקרים שהמציא את סיפור החטיפה ממוחו הקודח, כדי להסתיר את הציון הנמוך שקיבל במבחן במתמטיקה.

במשטרת אלבמה אמרו היום שבגלל גילו הצעיר של הפנטזיונר - הוא לא יועמד לדין. אחד השוטרים שדיבר עם הילד היצירתי אמר על הסיפור שהסתיים בטוב: "אולי יש לו ציון נמוך במתמטיקה, אבל הוא די טוב בהמצאת סיפורים".