סוזן בויל כובשת את אמריקה

הזמרת הסקוטית שניצלה את ההזדמנות שניתנה לה ובגדול הגיעה לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות וכבשה את לב הצופים. בויל נתנה הופעת בכורה בתכנית "אמריקה גוט טלנט" וריגשה את הקהל והשופטים עם ביצוע לשיר "סוסים פראיים". כעת, מבחינת בויל, רק השמיים הם הגבול

 25 מיליון אמריקנים המתינו חודשים ארוכים כדי שהזמרת הסקוטית ששיגעה את העולם, סוזן בויל, תגיע ליבשת. היום הם אומרים - "היה שווה לחכות".

בויל נתנה את הופעת הבכורה שלה ביבשת בתכנית הגמר של "אמריקה גוט טאלנט", אך הפעם לא כמתחרה, אלא כאורחת כבוד. היא הופיעה מול מספר הצופים הגדול ביותר בקריירה שלה, אבל אפילו השופט סיימון קאוול יודע שמעכשיו מספר המעריצים של הכוכבת רק יגדל.

"אמריקה גוט טאלנט" היא הגרסה האמריקנית לתכנית הבריטית "בריטן גוט טאלנט" ששיגרה את בויל מהאלמוניות בהריה הקרים של סקוטלנד למרכז עולם הפופ.

סוסים פראיים

קאוול, האיש שגילה את בויל והדמות החזקה בתחרויות הכישרונות, לא הצליח לשבת במהלך השיר מרוב התרגשות. הוא אומר שהוא ציפה להופעה מעולה של בויל, אבל היא עדיין לא מפסיקה להפתיע אותו. בויל בחרה לשיר את השיר המפורסם "סוסים פראיים" בביצוע מלודי ושקט.

הרולינג סטונס ומיק ג'אגר לא האמינו שהשיר שלהם יכול להיות כל כך רגיש, כל כך מלודי, אמרו הלילה בהפקה של "אמריקה גוט טאלנט". "היא עוד תביא את להקות הרוק לכנסיה", אמרה אחת השופטות בתחרות על כישרונה הגדול של בויל.

הקהל בלוס אנג'לס עמד דקות ארוכות והריע לבויל לאחר ההופעה. כעת האמרגנים של הזמרת עם הקול הגדול בטוחים שעוד רבים ימשיכו לעמוד עוד זמן רב בתור לקופה שתמכור כרטיסים להופעות של בויל בארצות הברית.

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה