הנחש שיכול לשחק כדורגל

אם לא די בשיניים המאיימות, הארס הקטלני וההתנהגות הבלתי צפויה - עכשיו מתקשט היצור החלקלק גם בתוספת חדשה. אישה סינית התעוררה בבהלה לקול מוזר, והופתעה לגלות את הזוחל מטפס על קיר חדרה

צריך לחפש נעליים. הנחש והרגל (telegraph)

אם גם אתם פוחדים מנחשים, אולי תתנחמו בכך שאתם ממש לא לבד. הזוחל החלקלק ידוע כאחד הסיוטים הגדולים של לא מעט אנשים, ובוודאי לא תוכלו למצוא הרבה אמיצים שיהיו מאושרים להיתקל בו. אבל אם שמחנו על כך שהיצור הערמומי לא מסוגל לעמוד על רגליו, יכול להיות שצפויה לנו הפתעה. רק תשאלו את דין שינגסיו.

הסינית בת ה-66 סיפרה לסוכנות הידיעות המקומית כי לפני מספר לילות היא התעוררה בבהלה, וגילתה נחש אשר מטפס על הקיר בחדרה. "הקצתי משנתי בגלל צליל של שריטה משונה", תיארה גברת שינגסיו המבעותת. "הדלקתי את האור וראיתי את המפלצת משתמשת בטפר שלה כדי לטפס במעלה הקיר".

למרות המראה מעורר הפלצות, לא נרתעה האישה. היא הרימה את אחת מנעליה והכתה את הזוחל למוות. מיד אחר כך העבירה את גופת הקורבן לשימור בתוך בקבוק אלכוהול. עכשיו נבדק הנחש, שגודלו כ-40 ס"מ, במחלקה למדעים באחת האוניברסיטאות הנחשבות במדינה, במטרה לנסות ולגלות פרטים נוספים על האיבר החריג שצמח על גופו.

בינתיים, הדיווחים על התגלית החריגה כבר גורמים להתרגשות בעולם הטבע. מומחים לזוחלים אומנם כבר נתקלו לא פעם בנחש בעל שני ראשים, אשר נחשב לקמע מזל, אך מספרים כי טרם אותר אחד עם רגל. "זה באמת מדהים", מודה לונג שוהאי. "אבל לא נדע את הסיבה לכך עד שנבצע נתיחה בנחש".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק