אימה באוניברסיטת ייל: גופה נמצאה בתוך קיר

אנני לי, דוקטורנטית צעירה בת 24, נעלמה שישה ימים לפני חתונתה. לאחר חיפושים נרחבים, נמצאה גופתה בקיר מעבדה בבית הספר לרפואה באוניברסיטה היוקרתית ייל בניו הייבן. כעת מנסה המשטרה למצוא רמזים אחר הרוצח שככל הנראה מסתובב בקמפוס. "זה מפחיד לחשוב שיש רוצח שמתהלך כאן חופשי", אומרים הסטודנטים

הנרצחת אנני לי: צילום ממצלמת האבטחה (AP)

רוצח בלב הקמפוס: גופה של דוקטורנטית מהאוניברסיטה היוקרתית ייל, בניו הייבן ארה"ב, נמצאה בקיר מעבדה במתחם האוניברסיטה, לאחר שככל הנראה נרצחה והוחבאה. לפי הערכת המשטרה, הסטודנטית היא אנני לי בת 24, שהייתה אמורה להינשא ביום שבו נרצחה.

המשטרה המקומית עורכת חיפושים נרחבים אחר הרוצח שככל הנראה מסתובב חופשי ברחבי המתחם האקדמי. למרות מצלמות אבטחה רבות המקיפות את הקמפוס וכרטיסי גישה לבנייני הלימוד, אין בשלב זה כל מידע על זהותו.

גופתה של לי נמצאה בבניין בית הספר לרפואה, שישה ימים לאחר שנעלמה במפתיע ללא כל הודעה למכריה או לבעלה לעתיד. המשטרה ערכה חיפושים נרחבים אחר הצעירה, ולאחר נתיחת הגופה בחדר המתים התברר כי זאת אכן היא.

מצלמות האבטחה לא תיעדו את הרוצח

מצלמות האבטחה הממוקמות סמוך לבניין הרפואה תיעדו את לי נכנסת לבניין, אך לא נמצא צילום שלה יוצאת, או תיעוד של חשוד ברצח שהגיע למקום אחריה.

"זה מפחיד לחשוב שיש רוצח שמתהלך כאן חופשי", אמרה סטודנטית הלומדת ב"ייל". סטודנט נוסף שהכיר את לי אמר כי היא אינה נראתה מודאגת או מוטרדת לפני הרצח, ולא הראתה כל סימנים שיכלו להעיד על הסוף המר.