קארן מחפשת את אבי תינוקה

בלונדינית יפהפיה מדנמרק הציבה לעצמה מטרה: למצוא את אביו של של תינוקה המתוק אוגוסט. בסרטון אינטרנטי קורע לב, שזכה כבר ל-700 אלף צפיות, היא מבקשת לכל מי שיכול לעזור ליצור איתה קשר. תפשפשו טוב בזיכרון, יכול להיות ששתיתם כוס אחת יותר מדי בחופשה השנתית לפני שנה וחצי? מזל טוב! זה בן

הייתם בחופשה בדנמרק לפני כשנה וחצי? היה לכם סטוץ עם בלונדינית יפהפיה? חשבתם ששיחקתם אותה, הא? אז תחשבו שוב, כי הדנית מחפשת אתכם. בכל העולם.

זה לא צחוק. הלהיט האחרון ביוטיוב, עלה רק לפני ימים ספורים לרשת וכבר צפו בו 700 אלף גולשים. בסרטון היוצא דופן הזה, פותחת האם קארן במונולוג ממיס לבבות בעודה מחזיקה את תינוקה המתוק העונה לשם אוגוסט. לקארן יש מטרה אחת בלבד: לנסות ולהגיע לאבי תינוקה.

ולמה היא נקטה דווקא בשיטה הזו? כי לרוע המזל, היא לא הייתה ממש בשיא צלילותה באותו לילה. "נפגשנו לפני שנה וחצי כאשר היית בחופשה פה בדנמרק", היא מספרת למצלמה. "נפגשנו בבאר 'קוסטום האוז'. אני הייתי בדרכי הביתה. אני חושבת שאתה איבדת את חבריך, ואז החלטנו לרדת למטה לשתות קצת מים. זה מאוד מביך, אבל זה פחות או יותר כל מה שאני זוכרת. אני לא זוכרת מאיפה אתה. אני אפילו לא זוכרת את השם שלך".

"אני לא פרחה"

אוקיי, זה נשמע לכם מוכר ואתם מתחילים קצת להזיע. רגע לפני שאתם מבינים שהפכתם לאבא, פתאום עולה בראשכם מחשבה גואלת: "מי אמר שזה אני?". והאמת היא שיש לכם על מה להתבסס, אם אתם זכיתם לסטוץ חד פעמי בחופשה שלכם בחו"ל, מי אמר שהייתם היחידים?

לצערכם, מתברר כי קארן כבר הכינה את עצמה גם לתרוץ הזה. "אני גם רוצה שתדע שאני לא פרחה או משהו כזה", היא אומרת בכנות שקשה להישאר אליה אדישים. "אני יודעת שאוגוסט שלך, כי לא שכבתי עם אף אחד אחר מאז אותו לילה. כן, רק שתדע את זה".

החלטתם שאתם לא יכולים להמשיך ולהסתתר. או לחילופין: אתם "חפים מפשע" אבל יש לכם חשד מבוסס מי כן האב של התינוק המתוק. עכשיו מה עושים? קארן מזמינה אתכם לשלוח מייל ל: danishkaren26@gmail.com.

רוצים לדעת פרטים נוספים? אתם מוזמנים להיכנס גם לאתר האינטרנט שהיא הקימה ובו עוד תמונות ופרטים. מזל טוב!

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק