צרפת: בני זוג הרעילו את הפסטה - ורצחו את ילדיהם

מצוקה כלכלית הובילה לרצח מצמרר בעיר פרובנס שבדרום צרפת: בני זוג הרעילו את הפסטה שאכלו ילדיהם וגרמו למותם. השניים טענו כי ילדיהם העיקו עליהם מבחינה כלכלית והטיפול בהם לא אפשר להם לעמוד בתשלומי השכירות. ההורים נשלחו לכלא למאסר ממושך

רצחה את ילדיה תוך שימוש בפסטה מורעלת (חדשות 2)

זאת היתה עלולה להיות בקלות סצנה מסרט, אבל הסיפור שהתרחש בפרובנס שבצרפת אמיתי לגמרי: בית משפט בפרובנס שבצרפת גזר אתמול 10 שנות מאסר על אם, ו-20 שנות מאסר על בן זוגה בחשד שרצחו את ילדיהם באמצעות פסטה מורעלת. הסיבה: ההורים לא יכלו עמוד בנטל הכלכלי בגידול הילדים.

בני הזוג מארי מרטינז ובעלה ז'אן פול הרעילו את הפסטה שאכלו ילדיהם וגרמו למותם. בני הזוג החליטו להרוג את ג'ייסון בן ה-8 ומליסה בת ה-7 מכיוון שהעיקו עליהם מבחינה כלכלית. השניים האמינו כי אם ירצחו את ילדיהם, הם יוכלו לעמוד בתשלומי השכירות ולא ייזרקו לרחובות. לא די בזאת, אלא שיום לאחר הרצח, נמצאה גופת תינוק בן יומו אותו ילדה האם במרפסת הבית של בני הזוג.

למרות ההוכחות הרבות, המשיכה מארי להכחיש את ביצוע המעשים. בחקירתה אמרה: "למרות המצב הכלכלי הקשה, אני אוהבת את ילדיי, לעולם לא הייתי ולא אהיה מסוגלת לפגוע בהם".

קרובי המשפחה של השניים זעקו זעקות שבר בזמן הקראת גזר הדין. "איך יכול להיות שאם שרצחה את ילדיה מקבלת רק עשר שנות מאסר? היא הייתה צריכה למות בבית הסוהר". "תמותו בכלא" הוסיפה דודתם של הילדים.

בריטניה: רצחה את בנה התינוק - כדי שיפסיק לבכות

העיתון הבריטי "הדיילי מייל" דיווח ביום רביעי על אם שסיממה את בנה התינוק למוות על מנת להקל על חייה. האם המסממת, לורה-ג'יין וסטוטו בת ה-28, הואשמה בכך שריסקה כדורי משככי כאבים לתוך החלב ומיץ התפוזים שבנה רנזו שתה, זאת כדי לגרום לו להפסיק לבכות, מה שהביא למותו.

רנזו חסר הישע מת ממנת יתר של הכדורים, כאשר בדמו נמצאו סמים פי עשרה ממה שאדם מבוגר יכול להכיל מבלי שתישקף סכנה לחייו. בנתיחת גופתו גילו הרופאים סימנים רבים של כדורי משככי כאבים ונוגדי דיכאון, כדורים שפסיכיאטרים שונים נתנו לאם כמרשם, אך היא השתמשה בהם כנראה כדי להשתיק את בנה הפעוט.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק