טורקיה: האח הגדול הוא נוכל פורנו

הריאלטי של הריאלטי - 9 נשים, בהן נערה בת 15, נכלאו למשך חודשיים בווילה ע"י נוכל שפיתה אותן להשתתף בתכנית האח הגדול. הוא אף צילם אותן ומכר את התמונות באינטרנט

המשטרה הצבאית הטורקית הסתערה הלילה על וילה באיסטנבול והצילה תשע נשים שהונו לחשוב שהן מתחרות בתכנית ריאלטי בסגנון "האח הגדול". במקום זה, הן נכלאו בווילה למשך חודשיים - בלי מצלמות ובלי פרס.

חברת החדשות הטורקית "דוגאן" תיעדה את תשע הנשים, אחת מהן בת 15, סמוך לתחנת המשטרה. הנוכל שהונה אותן אף חשוד שמכר תמונות עירום שלהן באינטרנט.

כל הנשים הגיעו לווילה אחרי שענו על מודעה באינטרנט שחיפשה אחרי מועמדים לתכנית בשם "מישהו מסתכל עליך". במודעה הופיעה תמונה של וילה עם בריכה שנראית כמו גן עדן. אחד מחוקרי המשטרה סיפר כי הבנות חשדו שמשהו לא כשורה כשהן לא קיבלו שום משימה, ושאף אחת מהן לא הודחה.

"הודחו" על ידי השוטרים

חוקרי המשטרה הצליחו לעלות על עקבותיו אחרי שבני משפחתה של שתיים מה"מתמודדות" התלוננו ש"ההפקה" לא נותנת, גם לא להורים, לראות את הבנות.

במהלך החקירה התברר שהבנות ביקשו להשתחרר, אבל ה"מפיק" אמר להן שהן ייאלצו לשלם קנס שווה ערך ל-25 אלף דולר. אף אחת מהן לא החזיקה כזה סכום בכיסה, והן נשארו בווילה עד שחרורן על ידי כוח משטרה מיוחד.

כשייצאו מהווילה ציפו למצלמות, אבל במקום זה פגשו בשוטרים רבים. השוטרים סיפרו שהבנות זעקו לעזרה כשצוות המחלצים הגיע.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק