בריטניה: עינג עצמו בזבל - ונשלח למעצר

לדיוויד טרוסקוט הבריטי יש בעיה: בשביל להגיע לסיפוק מיני הוא זקוק להרבה מאוד דשן, גללים ושאר פסולת אורגנית. הבעיה מחמירה כאשר הוא מגיע לסיפוקו דווקא בחוות של אחרים. לא לבעלי לב חלש

דיוויד טרוסקוט, נעצר לאחר שעינג עצמו בדשן ("הסאן")

אמנם אין אנו נוהגים לשפוט את הרגלי מינם של בני האדם, אבל יש מקרים, כמו זה שפורסם עליו הבוקר בבריטניה, שיש גבול למה שאפשר לסבול.

זהו סיפורו של דיוויד טרוסקוט בן ה-40 שמתפרסם היום בעיתון "הסאן" בריטי. את סיפוקו המיני מקבל הברנש מפסולת - ועדיף שתהיה כמה שיותר אורגנית. כל אדם עם סיפוקו שלו, ואין אנו מתווכחים עם דרכו של העולם, אך המנהג המוזר הביא את אדון טרוסקוט המסכן אל מאחורי סורג ובריח. ולא בפעם הראשונה.

הפעם נעצר טרוסקוט לאחר שפרץ לחווה. לאחר הפריצה הנועזת, כיסה עצמו טרוסקוט בפסולת חייתית. כשסיים בהתפלשות, טיפס לתוך רכב לפיזור דשן, לבש כפפות ועינג עצמו עד הגיעו לסיפוקו. טרוסקוט הודה במעשים ונשלח ל-16 שבועות בכלא. 

הצית חווה כי לא מצא מספיק דשן

אך כאמור, אין זו הפעם הראשונה שהמנהגים המשונים גרמו לטרוסקוט להסתבך עם רשויות החוק. בשנת 2004 הוא עשה מעשים תמוהים באותה חווה ממש. איכר שחזר לחוותו גילה בה גללים, דשן ונייר טישו מפוזרים לכל עבר. סימני ידיים וישבן נמצאו גם בדשן הרך וקושרו, בדיעבד, לאותו טרוסקוט.

אך זה לא היה הסוף: מתברר כי טרוסקוט הצית בכעסו את החווה, דבר שהוביל למותה של פרה. הסיבה למעשה הזועם: הברנש לא מצא מספיק דשן כדי להגיע לסיפוקו.

החקירה הובילה גם לביתו של טרוסקוט, שם נמצאו לא פחות מ-360 זוגות של תחתוני נשים המלאים ברפש נוזלי ובבוץ. על מעשים אלה הוא בילה לא פחות משלוש שנים מאחורי הסורגים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק