למכירה: פנטהאוז יד שנייה מנוכל

מחפשים דירה חדשה? אולי כדאי לכם להשתתף במכירה הפומבית בה מוצע ביתו של ברני מיידוף שהורשע בהונאת מיליארדים ונידון ל-150 שנות מאסר. שווה לכם, כי יחד עם הפנטהאוז תקבלו גם אוסף של יצירות אמנות. צפו בנכס של האדם הכי מושמץ באמריקה

יש לכם כמה מיליונים מיותרים? יש לנו הצעה מעולה בשבילכם: דירת פנטהאוז יוקרתית ויפהפייה בניו יורק - עכשיו במכירה פומבית. אה, ושכחנו להגיד לכם, היא שייכת לברני מיידוף - אחד האנשים הכי מושמצים בארה"ב.

מיידוף, למי ששכח, הורשע בהונאה של מיליארדי דולרים. לא רק בארה"ב, גם בישראל עמותות ובתי חולים נפגעו בצורה כמעט אנושה כתוצאה מההונאה. הנוכל היהודי-אמריקני נידון ללא פחות מ-150 שנות מאסר. נכסיו הרבים מוצעים כעת למכירה פומבית.

הנכס האטרקטיבי, שעכשיו נחשף לעיני העולם כולו, הוא כאמור מעוזו הפרטי של מיידוף. התמונות מראות את אורח החיים המרהיב של מי שמוכנה על ידי רבים הנוכל הגדול ביותר של העשור.

המחיר ההתחלתי במכירה הפומבית יעמוד על שבעה מיליון דולר, וההערכה היא שהנכס יימכר בסופו של דבר בלא פחות מ-10 מיליון דולר. אך מי שיזכה בפריט הנדל"ן היוקרתי יזכה בהרבה יותר מסתם רצפה, קירות ותקרה. עם הדירה מגיע גם אוסף של פריטי אמנות יקרי ערך שהיו שייכים למיידוף והוחרמו על ידי הממשל הפדרלי.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק