הגבר שאיבר מינו הודבק העיד: היא לקחה "סופר גלו" והדביקה לי אותו לבטן

החל משפטו של הגבר אמריקני שבגד באשתו עם אישה אחרת במלון זול ושילם על כך ביוקר. בעדותו בבית המשפט סיפר כיצד המין הפרוע הפך למסע נקמה ארוך ומכאיב שבסופו - האיבר הבוגדני הודבק לגבר הבוגדני

העונש לגבר הבוגד , אילוסטרציה (חדשות 2)

בארה"ב נפתח משפטן של שתי נשים שהדביקו את איבר מינו של גבר בוגדני ב"סופר גלו". הנאשמות: האישה והמאהבת. באולם בית המשפט ישב הגבר האומלל ותיאר בפירוט את הלילה הקשה שעבר עליו. "אני אוהב את שתיהן", הסביר את חוסר הנאמנות שלו.

הגבר, פאוד דו לאק, בן ה-37, סיפר לשופט על ההרפתה המינית עם המאהבת שלו בבית מלון, סיפר על קשירות, והגשמת פנטזיה שהפכה בסופו של דבר לאירוע אלים ובמיוחד - מכאיב מאוד.

על פי העדות, רעייתו של האיש מלווה באישה נוספת - התפרצו לחדר במלון בו הוא התנה אהבים עם אישה שלישית. ללא אזהרה, הן החלו להתעלל בו ולהכות אותו בגלל הבגידה. האירוע התרחש בסוף חודש יוני. לדבריו, הוא נפל קורבן לזעם נשי בלתי ניתן לשליטה או להבנה.

על פי עדותו של הגבר האומלל, הנשים חבטו בו במשך שלושים דקות וגם האישה שבילתה איתו במלון, טרזה זיימאן, לקחה חלק חשוב במסע ההשפלה הכואב, לאחר שהבינה שנכנסה למיטה עם גבר בוגדני: היא לקחה "סופר -גלו"  והדביקה את איבר מינו של האיש האומלל לבטנו. הנשים האחרות עמדו והסתכלו על המעשה הנוראי. "אמרתי להן 'אל תתנו לה לעשות את זה' זו תקיפה", אמר לבית המשפט.

השופט החליט שההתעללות היא סיבה מספקת להגשת כתב אישום. טרזה המדביקה בת ה-48, וונדי סוול, האישה הנבגדת וחברתה מישל בת ה-43 יועמדו לדין באשמת תקיפה וגרימת נזק. טרזה תועמד לדין גם באשמת התעללות מינית.

"המודבק" לנשים: אני אוהב את כולכן

בזמן העדות, כל הנשים צעקו לעברו של פאוד קללות והערות מעליבות. "אתה בוגדני, אתה חושב מאיבר המין שלך ו"שקרן", היו רק חלק מההערות.

פאוד סיפר שהוא וטרזה הסכימו מראש על יחסים "פרועים" בו היא תקשור אותו בעזרת חבלי משי למיטה - אבל זה היה הדבר האחרון במסכת ההשפלות שהוא קיבל ברצון. לדבריו, הכיף הפסיק לאחר שאשתו וחברתה נכנסו לחדר. הוא לא ידע כנראה, כמה פרוע זה יהיה.

לאחר שהנשים נכנסו לחדר,  נשם פאוד לרווחה כי הוא חשב שבעלה של טרזה פרץ פנימה. אחר כך הוא הבין שקנאת נשים יכולה להיות אכזרית בהרבה. פאוד ניסה להסביר לנשים שהוא אוהב את כולן , אבל הטענה הזו לא התקבלה באהבה.