החשד: סיממה את בנה והביאה למותו

אם בריטית החליטה שלטפל בבנה התינוק זו משימה קשה מדי עבורה. לאורך תקופה ארוכה נהגה האם לרסק משככי כאבים לתוך החלב של הפעוט, מה שלבסוף הביא למותו. להגנתה אמרה האם "רק רציתי לעשות לעצמי חיים קלים יותר"

סיממה את בנה התינוק. ארכיון (shutterstock)

אין גבול לאכזריות: העיתון הבריטי דיילי מייל מדווח על אם המואשמת כי סיממה את בנה התינוק למוות. להגנתה אמרה האם הצעירה: "רק רציתי לעשות לעצמי חיים קלים יותר". האם המסממת, לורה-ג'יין וסטוטו בת ה-28, מואשמת שריסקה כדורי משככי כאבים לתוך החלב ומיץ התפוזים שבנה רנזו שתה, זאת כדי לגרום לו להפסיק לבכות, מה שהביא למותו.

בדיוק לפני שנתיים, ב-9.9.2007, זעק רנזו, בן 20 חודשים בלבד, את זעקתו האחרונה. הוריו שראו כי הוא במצוקה הזעיקו אמבולנס, והפרמדיקים שהגיעו למקום גילו אותו ללא דופק. זמן קצר לאחר שפונה לבית החולים במצב אנוש נפטר התינוק. על פי עדויות במהלך ניסיונות ההחייאה של בנה, לא הראתה וסטוטו סימנים מיוחדים של אכפתיות והייתה די אדישה למצבו הקשה. 

רנזו חסר הישע מת ממנת יתר של הכדורים, כאשר בדמו נמצאו סמים פי עשרה ממה שאדם מבוגר יכול להכיל מבלי שתישקף סכנה לחייו. בנתיחת גופתו גילו הרופאים סימנים רבים של כדורי משככי כאבים ונוגדי דיכאון, כדורים שפסיכיאטרים שונים נתנו לאם כמרשם, אך היא השתמשה בהם כנראה כדי להשתיק את בנה הפעוט.

כאשר נעצרה האם בשלב מאוחר יותר היא הכחישה את כל האשמות נגדה. בראיונות לכלי התקשורת השונים ניסתה וסטוטו להפיל את האשמה על בני משפחתה. אך על פי הערכות המשטרה האם דאגה לסמם את בנה בעוד ששותפה לחיים, אופה במקצועו, היה בעבודה או ישן כך שלא היה לו שום מושג על המתרחש.

לקראת סופו של המשפט המתנהל נגדה הודתה וסטוטו במיוחס לה וכי התכוונה לפגוע בבנה. אתמול היא נידונה לשש שנות מאסר באשמת רצח של בנה התינוק. האם לא הביעה כל צער על המעשה הנורא.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק