ארה"ב: אימה באוטובוס התלמידים

מצלמות האבטחה שהותקנו באוטובוס שהסיע תלמידים לביה"ס בארה"ב, תיעדו תלמידה בת 14 שהחליטה לשלוף אקדח טעון מול פניהם ההמומות של חבריה ללימודים. הסיבה: התעצבנה על תלמידים שהציקו והחליטה לנקום. בסופו של דבר הצליח אחד התלמידים להשתלט על הנערה ומנע טבח נוראי בדרך לביה"ס

מצלמות אבטחה שמותקנות ברכבי הסעות תלמידים מתעדות בדרך כלל מעשי קונדס או ונדליזם של תלמידים. אך מה שתראו בסרטון שלפניכם כלל לא מתקרב לאף אחד מהמעשים האלה.

במהלך הנסיעה במחוז יאזו שבמדינת מיסיסיפי שבארצות הברית, קמה תלמידה בת 14 והחלה לאיים על חבריה עם אקדח טעון.

התקרית אירעה בשבוע שעבר במהלך נסיעה שגרתית לבית הספר, כשלפתע, וללא שום הכנה מוקדמת, קמה אחת הנערות ממושבה והוציאה אקדח טעון מתוך התיק שלה. היא החלה לנופף באקדח, שהיה טעון בחמישה כדורים כשהיא מכוונת אותו לחלק מחבריה ללימודים.

שחקן הפוטובול הציל את המצב

חלק מהתלמידים חשבו תחילה שמדובר במתיחה ולא שיערו שמדובר באקדח אמיתי. רק כעבור כמה דקות התבהרה התמונה ואז החלו רגעי האימה. התלמידים החלו לצעוק בבעתה וניסו למצוא מחסה. השריף בעיירה סיפר שהנערה הביאה את האקדח מביתה כיוון שכעסה על קבוצת תלמידים שהציקו לה.

לאחר שהנהג הבין את הסכנה שנשקפת לנוסעים הצעירים, הוא עצר את האוטובוס בצד הדרך וקרא לנערה שתיגש לחלק הקדמי של האוטובוס. הנערה החלה לקלל ואז שבה לאיים על שאר הנוסעים.

מי שהיה שם להציל את המצב, היה תלמיד תיכון אחד. התלמיד, שחקן פוטבול חובב, הסתער על התלמידה והשתלט על האקדח. "עשיתי מה שהייתי חייב לעשות", הסביר הנער בצניעות את גבורתו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק