רגלי הקסם של לאקי הצב

הצב לאקי זכה להזדמנות שנייה. לאחר שנפצע ואיבד את רגליו בהיתקלות קשה עם דביבון, נמצא פתרון קסם עבור לאקי. בשילוב כוחות של וטרינר ונגר מקצועי הותקנו לו רגלי גומי, המאפשרות לו לצעוד בגאווה. אפילו בת זוגו הצבה לא שמה לב להבדל

רגלי גומי לצב (טלגרף)

כנראה שלכל דבר יש תחליף: צב נכה ואומלל שנפגע ברגליו לאחר היתקלות לא נעימה עם דביבון, זכה להזדמנות שנייה להתהלך כמו כל שאר הצבים האחרים. באמצעות מחשבה יצירתית של חובבת צבים מושבעת, וטרינר ונגר הותקנו לו רגליים חדשות מתחתיות גומי.

סאלי פיין, תושבת קליפורניה בת 60, ידעה שהיא חייבת לפעול לאחר שחיית המחמד האהובה עליה- "לאקי" צב המחמד, סבל מפציעה חמורה. לאקי התקשה לנוע לאחר שאיבד את זוג רגליו הקדמיות.

סירב להרים ידיים

"ראיתי שכואב לו וחשבתי כבר לתת לו למות, אבל לאקי לא רצה לוותר", אמרה גברת פיין. "הוא דחף את עצמו בעזרת רגליו האחוריות, הוא פשוט סירב להרים ידיים", הוסיפה.

גברת פיין לקחה את לאקי לווטרינר כדי שיקל על כאבו, ואז עלה לו רעיון מקורי. הווטרינר הזעיק את חברו הנגר שהדביק לצב שתי חתיכות גומי במקום רגליו שנפגעו. לאקי תחילה לא זז, אבל אט אט נהנה לעמוד זקוף ולא להיגרר יותר על גחונו.

בסופו של תהליך השיקום חזר לאקי זקוף וגאה לקופסא שלו, בביתה של גברת פיין. בתוך הקופסא חיכתה לו "לאבלי", בת זוגו הצבה, שממש לא שמה לב לשינוי.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק