סוף העולם יגיע ב-9.9.09?

תאריכים עגולים מושכים תיאוריות הרסניות - זה לא חדש. הפעם, התיאוריות מרוכזות לסרט אחד מבית היוצר של טים ברטון, שקובע: סוף העולם אמור להגיע כבר מחר. התאריך הייחודי לא מושך רק תיאוריות הרסניות: חנויות הפרחים מסביב לעולם מנסות לעמוד בעומס האירועים הצפויים, והביטלס חוזרים לשתף פעולה - יחד אתכם

תאריכים "עגולים" יוצרים לעתים קרובות גל של שמועות, קונספירציות ותיאוריות בעלות אופי קטסטרופלי או לכל הפחות הרסני.

מחר, כשלוח השנה יראה 9.9.09, ייצא לאקרנים סרט חדש בהפקתו של היוצר טים ברטון, מי שאוהב לקשור את שמו למסתורי והמוזר. הסרט מתאר את החיים אחרי סוף העולם, שיגיע - ניחשתם נכון - מחר.

בסרט, הבנוי כולו סביב הספרה 9, מופיעות תשע דמויות ששרדו התנגשות של אסטרואיד עם כדור הארץ - התנגשות שעל פי הסרט ניפצה את העולם ב- 9.9.09 .

דמות מספר 9, שמדובבת על ידי קולו של השחקן אלייז'ה ווד, מנסה לשכנע את החברים מס' 1 עד 8 להילחם לצידו במכונות בעלות המזג הרע, להציל את העולם ולרשת אותו.

הדמויות והתמונות בסרט מזכירות מאד את אירופה בתחילת שנות הארבעים של המאה הקודמת. הבמאי שון אקרס יצר את הדמיון במודע, פס הקול הסופני מגיע מבית היוצר של שאר הסרטים של טים ברטון.

אם לא יגיע סוף העולם - ננגן ביטלס ונריח פרחים

אבל לא רק סרטים משתלטים על התאריך המיוחד. כך למשל ארגון מגדלי הפרחים הבין-לאומי מודאג ממחסור בפרחים בגלל ריבוי החתונות והאירועים שכוונו לתאריך הייחודי.

וגם הביטלס חוזרים לשוק מחר: משחק חדש המאפשר לנגן את להיטי הלהקה האלמותית יוצא לחנויות בתאריך המופלא מחר. המשחק, מסדרת המשחקים rock band, מאפשר לשיר בשני קולות עם לנון ולסייר באולפנים שבהם חיפושיות הקצב הקליטו עשרות להיטים אי שם בשנות השישים והשבעים של המאה הקודמת.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק