נעל חמש האצבעות כובשת את אירופה

נעל "חמש האצבעות" שכבשה בסערה את עולם האתלטיקה מגיעה עכשיו גם למגזר הפרטי. הנעל, שפותחה עבור ספורטאים, מצמצמת את הסיכויים לנקוע את הקרסול או למתוח שריר בכף הרגל, ורופאים בבריטניה אימצו אותה לטיפול באנשים עם בעיות אורטופדיות. הצרכנים מתלהבים: "להיות עם ולהרגיש בלי"

נעלי חמש האצבעות. בקרוב אצלכם (דיילי טלגרף)

בקרוב בחנויות הקרובות לביתכם: נעל חמש האצבעות שכבשה בסערה את עולם האתלטיקה מגיעה עכשיו גם למגזר הפרטי. הנעל, שנותנת תחושה טבעית במיוחד, אומצה על ידי רופא בריטי המשתמש בה כדי לרפא את מטופליו.

למרות שהנעל המיוחדת לא יכולה להיקרא "אופנתית", הספורטאים שהתרגלו אליה כבר רוכשים לה כבוד רב. הנעל שמטרתה לשמור על כפות הרגליים בעת פעילות אקטיבית - מספקת חוויה שונה וייחודית. נעל האצנים מעניקה לספורטאים את ההרגשה כי הם הולכים ממש ברגליים יחפות.

ללכת עם ולהרגיש בלי?

נעלי חמש האצבעות כבשו את אמריקה בסערה, מאז שהוכתרו להמצאה הטובה ביותר לפני כשנתיים. כעת מתרחבת הסקרנות העולמית סביב הנעל, לאחר שמומחה לרפואת רגליים בריטי בשם מאט וולדן, פירסם כי הוא נעזר בנעליים יוצאות הדופן בכדי לשקם את מטופליו.

גם רשת האינטרנט גועשת בעקבות ההמצאה הייחודית. "בדיוק קיבלתי את נעלי חמש האצבעות, אני חושב שכל עולם הריצה שלי עומד להשתנות", כתב גולש בריטי בעמוד הטוויטר שלו. גולש אחר דיווח כי הוא "אינו מסוגל לדמיין היום ריצה עם נעליים רגילות".

על פי הדיווחים בעיתונות הבריטית, הנעל מצמצת את הסיכויים לנקוע את הקרסול או למתוח שריר בכף הרגל. ממציאי נעל הפלא ממשיכים להתגאות בהמצאה ואומרים שמטרתם הייתה לגרום לספורטאים "להיות עם ולהרגיש בלי".