"המאהבת" של ברלוסקוני מספרת הכל

היא אמנם מכחישה כל קשר לגירושים של ראש הממשלה האיטלקי, אבל לא מסתירה את חיבתה הרבה אליו. "הוא אדם מתוק, ולכן כיניתי אותו 'פאפי'", מספרת נעמי לטיציה, הדוגמנית השערורייתית בת ה-18 בריאיון טלוויזיוני ראשון

כמה מתוק הוא? ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני (AP)

בזמן שמרבית בנות גילה טרודות בענייני לימודים ומחזרים, עסוקה נעמי לטיציה בת ה-18 בלהדוף שמועות על רומן עם ראש הממשלה. בריאיון נרחב ראשון מתייחסת הדוגמנית הצעירה ליחסיה עם האזרח מספר 1 באיטליה, סילביו ברלוסקוני, ולא חוסכת במילים.

"אני נוהגת לכנות אנשים מתוקים בשמות חיבה", סיפרה דוגמנית ההלבשה התחתונה לכתבת הישראלית-אמריקנית, דפנה ברק, בריאיון טלוויזיוני ברשת "סקאי". "הוא אדם מתוק, ולכן כיניתי אותו 'פאפי'". נעמי גילתה כי הכירה את ראש הממשלה עוד מילדותה, והוסיפה כי בין השניים קיימת מערכת יחסים ארוכה. "הוא חבר טוב של אבי, שהיה לוקח אותי לפגישותיו עמו", שיתפה.

"איני אחראית לגירושים"

היפהפייה הנפוליטנית לא הכחישה כי ברלוסקוני העניק לה שרשרת בשווי 6,000 אירו ליום הולדתה ה-18, אך טענה כי הפרשה נופחה בתקשורת. "העיתונאים הפכו יחסים אישיים לסיפור חולני", האשימה נעמי, ודאגה גם להבהיר כי אינה אחראית לגירושים בין בני הזוג ברלוסקוני. "כיצד יכולה מסיבת יום הולדת להרוס חיי נישואים?", תהתה הצעירה. "יש להם כנראה בעיות משלהם".

עם זאת, נראה כי אור הזרקורים בהחלט קורץ לנעמי, שבהחלט נהנית מתשומת הלב התקשורתית. "אני חשה כבר כשחקנית", הצהירה, וסיפרה כי היא מקווה להגשים את חלומה בהוליווד. "הסיפור הפך אותי למוכרת ובעלת אוטוריטה", העידה. "אם יקראו לי לעבוד באמריקה - לא אחשוש. הפחד לא קיים בלקסיקון שלי".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק