אירלנד: גבר נפל לנהר בזמן שהתנשק עם אהובתו - ונעלם

כוחות שיטור ימי באירלנד עדיין מחפשים אחר גבר צעיר שנפל לנהר בזמן שהתנשק עם אהובתו. השניים חגגו את יום הולדתו של הצעיר בשייט על נהר הבריסביין. הם חגגו, צחקו והתנשקו על הסיפון, אך לפתע איבדו שיווי משקל ונפלו מעבר למעקה היישר למי הנהר. האישה הצליחה להינצל, אך הגבר - שלא ידע לשחות, נעלם במצולות

נשיקה קטלנית. אילוסטרציה (AP)

זה אולי הסיפור הרומנטי ביותר ששמעתם לאחרונה, אבל בשונה מהסרטים הרומנטיים הדביקים - לא תמצאו בו סוף טוב. לפחות לא בינתיים. הכל החל בתושב אירלנד שהחליט לחגוג את יום הולדתו ה-23 בשייט על נהר הבריסביין, יחד עם אהובתו בת ה-26.

הזוג המאוהב החל להתחבק ולהתגפף על סיפון האניה, כשברגע אחד של חוסר שיווי משקל, בדיוק כשהשניים התנשקו - הם איבדו שיווי משקל ונפלו מעבר למעקה האונייה היישר לתוך המים הקרירים.

מבוהלים ורטובים הם החלו לזעוק לעזרה, ועד מהרה אנשים שהיו על האונייה הצליחו למשות את הצעירה מהמים במהירות. אך הצעיר, שלא ידע לשחות, לא שרד את הנשיקה ונעלם במצולות. "לא מצאנו סימן לאדון, אבל עדיין לא איבדנו תקווה", סיפר ג'ים קלי, עובד בחברת הספנות שמפעילה את השייט על הנהר.

בניסיון נואש לנחם את בת הזוג ואת משפחתו של הצעיר, אמר קלי כי "בני הזוג חוו רגע רומנטי קסום לפני שנפלו". מסוק וספינת סיור עדיין מנסים לאתר את האיש, אבל נראה שהסיכויים להצילו אפסיים. ללא ספק, זו הייתה ה-נשיקה של החיים שלו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק