תכירו את הגרסה הצעירה של סוזן בויל

סיימון קאוול אומר שלשיר יפה זה כבר לא מספיק - צריך סיפור יוצא דופן, כמו סיפורה של צעירה מוכשרת מויילס. לוסי ג'ונס בת ה-18 שרה עד עכשיו לכבשים או למתפללים בכנסיה. עכשיו היא שרה לכל בריטניה - בקרוב לכל העולם. סוזן בויל תארזי ממחטות

סוזן בויל, מאחורייך: נערה וולשית צעירה הפכה בין לילה לכוכבת ענקית במולדתה ולמועמדת בכירה לזכות השנה בתחרות הכישרונות הבריטית הידועה - אקס פאקטור. לוסי ג'ונס בת ה-18 היא זמרת צעירה שלאחר ששרה את שירה של הזמרת המפורסמת וויטני יוסטון "I will always love you" הצליחה לכבוש את לבם של השופטים והקהל.

רבים מתושבי ויילס נולדים עם יכולות מוזיקליות, אך ג'ונס כנראה מתעלה מעל כולם. במקהלת הכנסייה בה היא שרה אף הודבק לה הכינוי "וויטני מויילס". כל אנשי הכפר פנטירץ' בו היא מתגוררת התעוררו בבוקר התחרות כדי לעודד את נציגתם גאים מתמיד. פוסטרים הנושאים את דמותה של הזמרת עם הכתובת "אנחנו אוהבים את לוסי" נתלו בכל רחוב בכפר שמוגדר באתר ה"דיילי מייל" ככפר ישנוני בדרך כלל.

לוסי נפרדת מהכבשים, מהכנסיה ומהמכולת

ג'ונס תיארה את חייה בכפר הסמוך לבירה קארדיף כצנועים ושלווים. "הבית שלי הוא הכפר הקטן, בראש הגבעה, זה עם כל הכבשים", אמרה הזמרת הצעירה. לאחר שנבחנה ג'ונס לתחרות, השופט הקשוח סיימון קאוול, האיש שהפך לסמל תחרות הכישרונות הנולדים פנה אליה ואמר: "מהיום, גברת צעירה, החיים שלך עומדים להשתנות". וכנראה שתחזיתו של קאוול אכן הייתה מדוייקת.

לג'ונס עדיין קשה לעכל את גלי ההערצה שהתגלו לאחר הופעתה בתוכנית. "אני ממש מתרגשת, זה עצום", אמרה נוכח גילויי התמיכה האדירים. ג'ונס יודעת שהפרסום לו היא זוכה יעניק לה כרטיס יציאה מהכפר הקטן, והיא מוכנה לכך ובגדול.

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה

סוזן בויל לא סופרת את אובמה ומדונה