כמה עולה הכפפה של מייקל ג'קסון?

מייקל ג'קסון, זרק את הכפפה שלו לקהל בסופה של הופעה בסידני ב-1996 . אספן אוסטרלי שם את ידיו על הכפפה הנדירה והציב אותה - לצידם של מיקרופונים שספגו רסיסי רוק של זמרים ושמלות של כוכבות אוסטרליות - למכירה פומבית. בינתיים גם ג'קסון וגם האספן מתו. ועכשיו, הכפפה נמכרה במחיר של 49 אלף דולר

הכפפה היקרה בעולם (AP)

הכפפה היקרה בהיסטוריה? הכפפה הלבנה, אחד מסימני ההיכר של מלך הפופ המנוח, מייקל ג'קסון, נמכרה אמש במכירה פומבית באוסטרליה. המחיר: 49 אלף דולר - סכום כפול ממה שהעריכו המומחים.

על פי בית המכירות בונהאמס וגודמן, שביצע את המכירה הפומבית, זו הכפפה הראשונה של ג'קסון שמועמדת למכירה מאז מותו המפתיע בחודש יוני האחרון.

ג'קסון לבש את הכפפה היוקרתית במהלך הופעה בסידני שנערכה בשנת 96. היה זה אותו יום שבו הזמר התחתן עם דבי ראו, אימם של שניים מילדיו. בסוף ההופעה כאשר הזמר המנוח זרק את הכפפה לקהל תפס אותה ביל הייבל, אספן של פריטי לבוש של סלבריטאים שונים. הייבל מת בינתיים ואימו הציבה את הכפפה למכירה.

אחרי מאבק עיקש בין מספר אספנים ממדינות שונות מרחבי העולם, נקנתה לבסוף הכפפה על ידי וורוויק סטון שצפוי להעביר אותה למלון "הארד רוק" הממוקם בלאס ווגאס. "ראינו התעניינות מרשימה עוד בשבוע שלפני המכירה. אנחנו עדיין מופתעים מהמחיר שבו היא נמכרה", אמרה שרלוט סטיינס מבית המכירות.