פרץ לחנות סקס עם הרכב וגנב צעצוע

מצלמות האבטחה בחנות סקס באוהיו הצליחו לתעד את אחת הפריצות המשוגעות ביותר: אדם נכנס עם מכוניתו דרך דלתות החנות, לקח את מבוקשו, ויצא אחר כך - בעזרת המכונית כמובן - מדלתות היציאה. השלל: צעצוע מין בשווי של 150 דולרים. צפו בתיעוד המטורף

מי אמר שרק ילדים יעשו הכל בשביל צעצוע? לא תאמינו מה עשה גנב מאוהיו רק בשביל לזכות במשחק הנחשק.

מצלמות האבטחה בחנות סקס באוהיו תיעדו את אחת הפריצות היותר מוזרות. האירוע התרחש לפני כמה ימים בשעה 5:43 בבוקר. הגנב החליט שחבל על הזמן היקר של התעסקות במנעולים ומפתחות, ופרץ בעזרת מכוניתו לתוך חנות הסקס העירונית. המצלמות מתעדות כיצד נכנס דרך שערי החנות עם מכוניתו תוך שהוא גורם לנזק של 20 אלף דולרים למבנה.

אחר כך יוצא הגנב מרכבו וניגש לאחד הדוכנים ולוקח צעצוע מין. הצעצוע נשמט מידיו, והגנב לוקח לו צעצוע אחר. הוא רוצה לחזור למכוניתו, אך מגלה כי שכח להרים את בלם היד. הוא רץ לרכב המשייט, ויוצא עם הרכב דרך דלתות היציאה כשהשלל בידיו.

"זה אדם שידע מה הוא רוצה", סיפר השריף המקומי. "הוא הלך למקום ספציפי. בתחילה לקח צעצוע ששוויו כ-300 דולרים. אחר כך הוא לקח צעצוע זול יותר בערך של 150 דולרים בלבד". השריף משוכנע כי הגנב גם ידע איפה ממוקמת המצלמה, כי הוא הצליח להסתיר את פניו לאורך התקרית כולה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק