חשד: רצח את משפחתו והתקשר לדווח למשטרה

התפתחות מפתיעה בחקירת רצח של 8 בני משפחה אחת בארצות הברית. בן המשפחה, שחזר מבילוי ודיווח למוקד 911 כי מצא את גופותיהם של קרוביו, הוא כעת החשוד המרכזי ברצח. החשוד , צעיר בן 22 מכחיש את המיוחס לו

המשטרה פיצחה את מקרה הרצח (חדשות 2)

התפתחות מפתיעה בחקירת רצח בארצות הברית: צעיר בן 22 שהתקשר למשטרה והודיע כי חזר לביתו מבילוי לילי וגילה כי כל משפחתו נרצחה - הוא החשוד המרכזי ברצח הקשה.

שבוע לאחר הרצח המזעזע של שמונה בני משפחה אחת, בה ערכה המשטרה המקומית חקירה מאומצת בכדי ללכוד את הרוצח המסתובב ברחובות הגיעו החוקרים למסקנה חדשה. גאי היינס, בן המשפחה שדיווח על מציאת הגופות, הוא האשם ברצח.

ההתפתחות הדרמטית בחקירת המקרה הגיעה בעקבות שתי פיסות מידע חדשות, אך נציגי המשטרה טרם הסכימו לחשוף את הפרטים החדשים שהצביעו על היינס כחשוד המרכזי באירוע או האם היו לו שותפים ברצח.

"זה הפשע הנוראי ביותר שאי פעם נאלצנו לראות", אמר אחד השוטרים שטיפלו בפרשה. היינס יואשם בבית המשפט בשמונה סעיפים של רצח ממדרגה ראשונה של בני משפחתו.

היינס מכחיש את האשמות נגדו וטוען כי לא היה לו כל קשר לרצח. בשיחת הטלפון בה התקשר למוקד 911 לדווח על הרצח לפני כשבוע טען היינס כי כל בני משפחתו הוכו למוות, וצעק לשוטרים "כל המשפחה שלי מתה!". כשהגיעו כוחות המשטרה גילו את גופותיהם של שבעה בני אדם, ואדם נוסף שנפצע קשה פונה לבית החולים ומת מספר ימים אחר כך.