אמרה שהיא אלוהים והפכה ילדות לשפחות

אמריקנית בת 63 מואשמת בכך שבמשך 13 שנים שטפה את מוחן של שלוש בנות והחזיקה אותן בתנאים של שפחות. איך היא עשתה את זה? היא שכנעה את אמן כי היא לא אחרת מאשר האל בכבודו ובעצמו

המתעללת. מרצדס פארקוורסון (הסאן)

בעוד אנו נסערים מסיפורה של ג'ייסי דוגארד, שנחטפה לפני 18 שנים ונמצאה בתחילת השבוע, מביא עיתון ה"סאן" הבריטי את סיפורה של מרצדס פארקוורסון, בת 63, שנעצרה לאחרונה בחשד שהחזיקה שלוש בנות בריטיות בשבי כמו חיות, בחווה בצפון קרוליינה שבארה"ב.

בית המשפט הפדרלי בשארלוט ארה"ב, האשים אותה בהחזקה בשבי, הרעבה והעסקת הבנות שעות על גבי שעות בתנאים מינימלים. בנוסף, היא מואשמת כי הכריחה את הבנות לעבוד מלפני צאת החמה עד אחרי שקיעתה בעבודות פיזיות קשות, בחדרים יחד עם עוד מאה עופות.

על פי הדיווח, היא האכילה אותן במשך ימים רבים בגלולת קפאין בלבד, מנעה מהבנות ללכת לבית הספר או לצאת מהבית במשך שנים ועוד מספר רב של סעיפי התעללות. מתברר שאמן של הבנות פשוט מסרה את בנותיה לרשות המתעללת. ואיך היא עשתה זאת? שיכנע אותה כי היא - שימו לב - האלוהים.

השכנים פנו למשטרה ולרשויות הרווחה בעקבות ריח רע שעלה מן הדירה והביאו למעצרה של האישה, כעת לאחר שנעצרה עד תום ההליכים, עלולה המתעללת להיכנס לכלא למשך כ-20 שנה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק