עוד לפני יציאתו: האלבום החדש של בויל כבר ברבי מכר

שלושה חודשים לפני יציאת אלבום הבכורה שלה, המעריצים הרבים שיש לבתולה הסקוטית, כבר הזמינו הזמינו אותו באמזון. האלבום שייקרא "dreamed a dream", יכלול גם כיסוי למדונה

סוזן בויל ממשיכה לשבור שיאים (AP)

אם היו לכם חששות לגבי ההצלחה של סוזן בויל לאחר התכנית "כוכב נולד" הבריטית, הסירו דאגה מלבכם.

העיתון הבריטי "דיילי מייל" מדווח כי אלבומה הראשון של סוזן בויל תחת הכותרת "Dreamed A Dream" רושם הצלחה מסחררת עוד טרם יציאתו לחניויות. האלבום צפוי לצאת לאור בסוף נובמבר, אך כבר הוא הנמכר ביותר כרגע באתר באמזון, המאפשר למנויים שלו לרכוש מראש אלבומים ולקבלם ביום שהם יוצאים לחנויות. באמזון מדווחים כי כבר התקבלו עשרות אלפי הזמנות מראש.

סוזן בויל פרצה לתודעה לאחר שהשתתפה השנה בגרסה הבריטית של כוכב נולד, ולמרות שאין לה שום גינונים של כוכבת, סגנון עיצוב השיער המיוחד שלה, וגילה המבוגר יחסית לשאר המתמודדים, הצליחה בויל לסחוף אחריה מעריצים רבים ולזכות לבסוף במקום השני.

אלבומה הראשון של הכוכבת יכלול גרסת כיסוי ללהיטה של מדונה משנת 1995 "you'll see", שיר שלפי מקורב לזמרת היא שרה בעבר באודישנים לתוכניות בידור וסדרות טלוויזיה שדחו אותה באכזריות. עוד הוסיף המקורב: "לאחר כל הדחיות האלה, שגרמו לה לבכות מספר פעמים, היא שרה את השיר ואמרה לכולם 'חכו תראו' כמו שם השיר, והנה, עכשיו היא מצליחה בגדול".

כמו כן האלבום, מקדים במכירה המוקדמת אלבומים של אייקוני תרבות מוכרים הרבה יותר, כמו למשל את אלבום הקאמבק של ויטני יוסטון ורשימה מכובדת אחרת הכוללת אלבומים של להקת הביטלס שמופצים מחדש.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק