אחרי יותר מחודשיים: ג'קסון הובא לקבורה

מלך הפופ, שמת לפני יותר מחודשיים, הובא למנוחות בבית הקברות פורסט לואן שבקליפורניה. בהלוויה השתתפו בני משפחה, חבריו הקרובים ודמויות בולטות בתעשיית הבידור ההוליוודית שבאו לחלוק לו כבוד אחרון. בניגוד לחייו ומותו המתוקשרים, כלי התקשורת לא הורשו לשדר תמונות מן הטקס עצמו

הפעם זה סופי: חרושת השמועות אודות קבורתו של מלך הפופ הגיעה הבוקר לסיומה בלוס אנג'לס, בטקס האשכבה של הזמר מייקל ג'קסון. יותר מחודשיים אחרי מותו של ג'קסון, ואחרי אינספור דיווחים על מועדים שבהם נקבר, נערך טקס הקבורה בהשתתפות משפחה וחברים.

משפחתו של ג'קסון דאגה לאבטחה צמודה שמנעה ממעריצים, מכלי התקשורת ואפילו ממסוקים, לצפות בלוויה שנערכה בבית העלמין פורסט לוון שבפרברי לוס אנג'לס. הזמר, שמת בגיל 50 ינוח על משכבו בבית העלמין לצד כוכבים נוספים כמו ווולט דיסני והמפרי בוגראט.

משפחתו של ג'קסון הגיעה לבית הקברות באיחור של יותר משעה בשיירה של יותר מ-30 רכבי פאר ולימוזינות. השיירה חלפה על פניהם של מעריצים ושל תושבים סקרנים שעמדו בצידי הדרך אשר ליוו את ג'קסון בדרכו האחרונה.

כזכור, משרד החקירות שבדק את נסיבות מותו של מלך הפופ, קבע שג'קסון מת כתוצאה מכמויות קטלניות של סמי הרדמה. הממצאים הביאו את החוקרים לקבוע שמלך הפופ מת כתוצאה מהריגה מכוונת. מעורבותו של רופאו האישי, קונארד מורי, שסיפק לו חלק מהסמים שנמצאו בגופו, עדיין נבדקת.

מותו של מלך הפופ - סיקור מיוחד

צפו בטקס האשכבה של ג'קסון

מוחו של ג'קסון הוחזר למשפחה

חוות הדעת הרפואית: רופאו של ג'קסון הביא למותו

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ 

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה