ג'ייסי לומדת להכיר את משפחתה מחדש

לאחר 18 שנות חטיפה, משפחת דוגארד מספרת על האיחוד המרגש עם הילדה שנעלמה. "לא רק צחקנו ובכינו ביחד", סיפרה דודה של ג'ייסי בהתרגשות. "נהנינו גם פשוט לשבת אחת עם השנייה"

ג'ייסי לי דוגארד, שחזרה לחיק משפחתה אחרי שבי של 18 שנה, מתחילה להכיר מחדש את משפחתה. דודתה של ג'ייסי, טינה דוגארד, חלקה עם העיתונאים ועם העולם כולו המתעניין בפרשה המחרידה הזו, כמה רגעים משמחים - לשם שינוי.

לטענת הדודה, ג'ייסי הכי שמחה לפגוש את אחותה הקטנה, אחות שהייתה תינוקת כאשר היא נחטפה. פתאום היא גילתה לפניה נערה, בדרך להפוך לאישה.

"ג'ייסי ובנותיה נמצאים עתה עם אמה ואחותה הצעירה במקום מבודד ומכירים מחדש", סיפרה טינה במסיבת העיתונאים. "אני הייתי איתה עד לפני זמן קצר. בילינו זמן רב בשיתוף חוויות וסיפורים ולהכיר אחד את השני מחדש. לא רק שצחקנו ובכינו ביחד. נהנינו גם פשוט לשבת אחת עם השנייה".

הדודה גם עידכנה כי למרות כל מה שעבר על בנותיה של ג'ייסי בנות ה-11 וה-15, שנולדו לה מהאיש שחטף ואנס אותה, הן עושות רושם של ילדות חכמות ומחונכות. זאת על אף שהחוטף האכזר פיליפ גארידו מנע מהן להגיע לבית הספר. "ג'ייסי עשתה עבודה מעולה עם המשאבים והחינוך המוגבל שהיה לה", סיפרה הדודה. "אנחנו כל כך גאים בה".

סיקור מיוחד - סיפורה המזעזע של ג'ייסי לי:

של מי העצמות בחצר של החוטף? 

תמונות ראשונות: המקום המזעזע בו גדלה

אבי החוטף: "הסמים הטריפו אותו"

השכנים התלוננו - השוטרים לא עשו דבר

תחילת הפרשה: הילדה ג'ייסי שבה הביתה

החוטף של ג'ייסי לי מדבר לראשונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק