להיט המסיבות החדש: ניפוח בלון מהאוזן

הכישרון של קאם קראן קולי מצפון הודו הוא ניפוח בלונים דרך האוזן. קולי מספר כי הוא מאוד אוהב ילדים ויום אחד בזמן שניפח בלונים למסיבת יום הולדת שאלה אותו אשתו האם יוכל לעשות את זה מהאוזן. הכישרון הנדיר הזה הפך את קולי לאטרקציית מסיבות יום הולדת

הכישרון של קאם קראן קולי מצפון הודו הוא ניפוח בלונים דרך האוזן. קולי מספר כי הוא מאוד אוהב ילדים ויום אחד בזמן שניפח בלונים למסיבת יום הולדת שאלה אותו אשתו האם יוכל לעשות את זה מהאוזן. הכישרון הנדיר הזה הפך את קולי לאטרקציית מסיבות יום הולדת. תאמינו או לא היומן שלו ממש מלא עד כדי כך שהוא נאלץ לוותר על אירועים מסוימים.

 קולי ממורדבאד שבחבל ההודי הצפוני אוטר פרדאש, מוכר כאטרקציה המרכזית במסיבות ימי הולדת של ילדים. הוא זוכה לכבוד רב, רק בגלל שהוא מנפח בלונים. הוא לא יודע לעשות חיות או צורות מהבלונים שלו, אבל סגנון הניפוח שלו, מעמיד את קושרי הבלונים כעושי רעש מעצבנים מניילון רפוי.

איך הכל התחיל ? "פעם ישבתי עם ילדים קטנים וניפחתי בלונים בדרך השגרתית - דרך הפה, וגם דרך האף", הוא מספר. "אשתי שאלה אותי אם אני יכול לנפח את הבלון גם דרך האוזן והחלטתי לנסות. מאז אני מנפח בלונים רק מהאוזניים"

חיות מבלונים הוא לא יודע לעשות

קולי משתמש בגוף החיצוני של עט שפתוח משני צדדיו, הוא קושר את הבלון בקצה אחד ונועץ את הצד השני בעומק האוזן. הוא סותם את אפו ואת פיו ומצליח לנשוף אוויר - מהאוזן.

"הילדים מאוד אוהבים את זה הם צוחקים ומוחאים כפיים, זה הפך להיות במופע שלי, מזל שאשתי שכנעה אותי לעשות את זה" אומר קולי שעדיין לא יודע לכבות נרות בעזרת האוזן.