חשד: גארידו הרג את ילדיו הזכרים

התפתחות בחקירת האונס המזעזע בקליפורניה. עיתון הסאן הבריטי מדווח כי החקירה מתמקדת כרגע בכיוון לפיו רצח גארידו את ילדיו שנולדו מג'ייסי ממין זכר. גורם במשטרה אומר כי טיפוס כמו גארידו ירצה אך ורק בנות, משום שבנים הם איום פוטנציאלי עבורו. "בנים שגדלים ומתחזקים - הופכים את גארידו לחלש יותר", אמרו במשטרה

עד כמה גארידו מטורף ? (AP)

החוקרים שעוסקים בחקירת פרשת חטיפתה של ג'ייסי, חשבו שכבר נחשפו לכל פרטי הזוועה, אולם ממצאים חדשים במקום המסתור שבו גדלה מעלים חשדות מבעיתים נגד פיליפ גארידו, שחטף אותה ואנס אותה במשך שנים.

המשטרה באנטיוק, ארה"ב חושדת שמפלצת הסקס, פיליפ גארידו, וג'ייסי לי דוגארד האומללה הולידו יחדיו עוד תינוקות מלבד שתי הבנות, אבל פיליפ הרג את התינוקות ממין זכר שנולדו לשניים.

גארידו חשוד שחטף את ג'יסי כשהייתה בת 11 ואנס אותה פעמים רבות. החוקר שעומד בראש החקירה אומר הלילה כי "זה לא הגיוני שנערה צעירה ובריאה, שלא צרכה אמצעים להגבלת הילודה, והתעברה רק פעמיים בכל השנים בה שהתה תחת זרועו של גארידו, היא נאנסה פעמים רבות ואני חושד היום לאן נעלמו שאר התינוקות?".

עיתון ה'סאן' הבריטי מצטט מומחה שטוען כי גארידו הוא "פדופיל שמרוכז אך ורק בעצמו". לדעתו הוא רוצה אך ורק בנות, ואילו בנים הוא יראה כאיום פוטנציאלי. המומחה ממשיך וטוען "כשמטורף כמו גארידו רואה את הבנות גדלות, זה מעורר אותו מינית. לעומתם בנים שגדלים ומתחזקים הופכים אותו, את גארידו, לחלש יותר".

כרגע זה קו החקירה מדווחים במשטרה באנטיוק, אך לא ברור אם ג'יסי לי נשאלה על לידות נוספות.

האם גארידו מטורף עד כדי רצח של תינוקות ?

המשטרה חושדת שגארידו בן ה-58 התעלל מינית גם בבנות שהוליד יחד עם ג'יסי סטארלייט בת ה-15 ואינג'ל בת ה-11. נגד גארידו ואשתו ננסי עומדים עכשיו 29 אישומים, בהם אונס וחטיפה, מלבד החשד על רצח התינוקות, המשטרה עדיין ממתינה לתוצאות המעבדה כדי לקבוע אם גארידו אחראי לרצח של מספר ילדות שנעלמו בתחילת שנות ה-90 בסביבה בה הוא חי לאחר שהשתחרר מבית הסוהר.

אביה האמיתי של ג'יסי, קנת' סלייטון, איים להרוג את גארידו. הגבר בן ה-64 שניהל רומן עם אימה של ג'יסי, טרי פרובין, אמר "זה נוראי מה שהיא עברה, אשמח לשים את ידי על גארידו הזה - ולהרוג אותו, אני מקווה שהוא יקבר בכלא".

סיקור מיוחד: סיפורה המזעזע של ג'ייסי לי

החוטף של ג'ייסי מדבר לראשונה

תמונות ראשונות: המקום המזעזע בו גדלה

אבי החוטף: "הסמים הטריפו אותו"

השכנים התלוננו - השוטרים לא עשו דבר

תחילת הפרשה: הילדה ג'ייסי שבה הביתה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק