המטוס מרעיש? סבתא תיירט אותו

תושבת מיזורי שבארה"ב בת 69 החליטה לשים קץ לרעש הטורדני של המטוסים. לאחר שמטוס קל חג מעל ביתה בגובה נמוך מהרגיל, לקחה האישה רובה, יצאה לעבר מסלול הנחיתה והחלה לירות לעבר המטוס. למרבה המזל, היא פיספסה את המטרה ולא היו נפגעים. המטוס נחת בשלום והאישה הרגזנית נעצרה

המטוס טס בגובה נמוך (פוקס)

תושבת מיזורי שבארה"ב החליטה לשים קץ לרעש המטוסים בדרך מקורית, אם כי מסוכנת ופלילית. ג'ודי דיוויס התרגזה בגלל מטוס קל שטס קרוב מדי לביתה והטריד את מנוחתה ופשוט נעמדה על מסלול הנחיתה והחלה לירות לכיוונו. למרבה המזל, הסבתא המיירטת לא התאמנה מספיק ופיספסה את המטרה.

דיוויס בת ה-69 מואשמת כי ניסתה ליירט מהקרקע את המטוס בעת שביצע נחיתה. קצין משטרת פולטו שבמיזורי סטיב מאיירס סיפר כי למרות שהסבתא לא הצליחה לפגוע במטוס, במשטרה לוקחים את המקרה במלוא הרצינות ויטפלו בו בחומרה בעזרת ה-אף בי איי.

"כשהחשודה הגיע לשדה התעופה, היא איימה על העובדים במקום כי היא תיירט את המטוס", סיפר מאיירס שהסביר כי המטוס שהעלה את חמתה של האישה חג מעל ביתה, בגובה נמוך מהרגיל והראה את הרובה בו השתמשה.

עמדה על המסלול והחלה לירות

כשהיא זועמת ונחושה בדעתה, צעדה דיוויס לעבר מקום הנחיתה של המטוס על המסלול והחלה לירות. החוקרים טוענים כי לא ברור כי דיוויס אכן כיוונה לעבר המטוס או סתם באוויר. טייסים שהיו באזור השתלטו על הסבתא הרגזנית והחזיקו אותה עד להגעת כוחות המשטרה.

ג'ודי דיוויס נעצרה והטייסים נרגעו. "כולנו מאושרים שהסיטואציה לא הייתה גרועה יותר", הביע בתחושת הקלה קצין המשטרה. המטוס הצליח לנחות בשלום ולא היו נפגעים במאורע הבלתי צפוי. דיוויס מואשמת בשימוש לא חוקי בנשק, עבירה שהעונש עליה יכול להגיע לעד 4 שנים בכלא.