הנער שמזיל דמעות של דם

תופעות כאלה אנחנו רואים רק בסרטים: דם נוזל מעיניו של נער בן 15 מארה"ב ברגע שהוא מתחיל לבכות. כל הבדיקות הרפואיות כבר הוכיחו שהכל תקין, ואמו עדיין מודאגת: "אעשה כל מה שצריך למען התינוק שלי"

הנער קלאבינו נראה כמו כל ילד אחר בן 15. אבל כשהוא מרגיש קצת "רגשי" ובא לו לבכות - לא בדיוק יוצאות לו מהעיניים דמעות. כשקלאביניו רוצה לבכות - דם יוצא לו מהעיניים. בפעם הראשונה שזה קרה לו אמו יצרה קשר עם שירותי החירום. אך אלה, גם לאחר בדיקות רבות, הבינו שפשוט מדובר בפגם גנטי.

"בהתחלה זה נורא פגע בי - הרגשתי דחוי ורדוף על ידי החברים", הוא מספר. "אך כעת אני פשוט רגיל לזה". קלאביניו מספר גם על תחושותיו שניות לפני שהוא דומע דם, ממש כמו הערפדים מהאגדות. "אני מרגיש שהעיניים שלי נרטבות", הוא אומר. "לפעמים זה צורב כשזה יוצא".

הבעיה המהותית יותר היא שהרפואה לא מוצאת פתרון לבעיה. "לקחנו אותו לבדיקות, עשו לו MRI, ערכו בדיקות אולטרסאונד - וכל הבדיקות הוכיחו שהכל נורמלי", אומרת אמו של קלאביניו. "מעולם לא ראיתי דבר כזה", היא אומרת.

האם המודאגת ממשיכה לקוות שבכל זאת יבינו מה מסתתר בעיניה של בנה. "לא איכפת לי לנסוע לכל מקום", הוסיפה. "אני אעשה כל מה שצריך למען התינוק שלי".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק