של מי העצמות מהחצר של גארידו?

המשטרה בודקת האם עצמות שנמצאו סמוך לביתו של מי שחטף והחזיק את ג'ייסי לי במשך 18 שנים שייכות לילדות נוספות שנעלמו בתחילת שנות ה-90 באזור מגוריו. עכשיו מקווים ההורים שלא ראו את בנותיהם שנים רבות לדעת מה עלה בגורלן

כמה קורבנות היו לגארידו? (AP)

נמשכת חקירת פרשת החטיפה המזעזעת בארצות הברית: המעבדה המשפטית בסן פרנסיסקו בודקת עצמות שנמצאו סמוך לחצרו של פיליפ גארידו, המואשם בחטיפתה ובאחזקתה של ג'ייסי לי מאז הייתה ילדה, ותוהה האם מדובר בעצמות אדם או בעצמות בעלי חיים.

העצמות עצמן נמצאו על ידי כלב משטרתי בבית השכן לבית הזוועה באנטיוק, קליפורניה. באותו הבית עבד גארידו עד שנת 2006 כאיש תחזוקה. המשטרה חושדת שהעצמות שייכות לשלוש ילדות שנעלמו לפני 20 שנה.

גארידו חטף בנות נוספות?

אחת מהבנות, מיכאלה גארכט, שנעלמה כשהייתה בת תשע, דומה מאוד לג'סי לי: לשתיהן עיניים כחולות ושיער בלונדיני. אפילו החיוך שלהן דומה. הבלשים טוענים כי קלסתרון החשוד, שהורכב מעדויות על חטיפתה של גארכט, דומה מאוד לפניו של גארידו. אמה של גארכט, שרון, אומרת היום כי תעשה הכל על מנת לדעת מה עלה בגורלה. "אני רק רוצה שהיא תשוב הביתה ואוכל לאחוז אותה בזרועותיי ולהעניק לה את האהבה שאני אוגרת ב-20 השנים האחרונות", היא אומרת.

במקביל בודקת המשטרה האם גארידו עומד מאחורי היעלמותן של ילדות נוספות - איליין מישלוף בת ה-13 שנעלמה בינואר 1989 ואמנדה קמפבל בת הארבע שנעלמה בדצמבר 1991.

סיקור מיוחד: סיפורה המזעזע של ג'ייסי לי

תמונות ראשונות: המקום המזעזע בו גדלה

אבי החוטף: "הסמים הטריפו אותו"

השכנים התלוננו - השוטרים לא עשו דבר

תחילת הפרשה: הילדה ג'ייסי שבה הביתה

החוטף של ג'סי לי מדבר לראשונה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק