תאילנד: מתחרה בתכנית ריאלטי טבע במהלך משימה

סעד חאן בן 32 מפקיסטן איבד שליטה בעת שחצה אגם כשתיק במשקל של 7 ק"ג על גבו, ונעלם מתחת למים. המתחרים האחרים וצוות התכנית מיהרו לסייע לו, אולם בשל המים העכורים לא הצליחו למצוא את המתמודד. כעבור כמה שעות צוללנים משו את הגופה

מודעת אבל על מותו של המתמודד (סקיי ניוז)

מתחרה בתכנית ריאלטי בטלוויזיה טבע במהלך תחרות שחייה בתאילנד. על פי הדיווח, סעד חאן, בן ה-32 מפקיסטן, איבד שליטה בעת שחצה אגם כשתיק במשקל של שבעה ק"ג על גבו - ונעלם מתחת למים.

חאן, אב לארבעה, נחשב לשחיין טוב, ולפי הדיווחים ככל הנראה טביעתו נגרמה לאחר שבמהלך השחייה קרע גיד ברגלו. חאן נסע לתאילנד כדי לצלם פעלולים בבנגקוק לתכנית הטלוויזיה הפקיסטנית עבור חברת יוניליוור שמפו.

דוברת החברה בפקיסטן הביעה זעזוע מהמקרה. לדבריה, המתמודדים האחרים וצוות התכנית מיהרו כדי לנסות ולהציל אותו, אבל לא הצליחו למצוא אותו במים העכורים של האגם. כעבור זמן מה משו צוללנים את גופתו מהים.

"מדובר בטרגדיה נוראית"

המקרה הטראגי התרחש לפני עשרה ימים, אבל נחשף רק לאחר שגופתו הגיעה למולדתו פקיסטן. דובר יוניליוור העולמית, טים ג 'ונס, אמר ל"סקיי ניווז" כי מדובר בטרגדיה נוראית. המשטרה המקומית בבנגקוק חוקרת את נסיבות מותו של חאן.

למרות שהצילומים בתאילנד בוצעו על ידי חברה הודית עבור יוניליוור, אמר דובר החברה: "אנחנו מחפשים לעזור למשפחה של מר חאן בכל דרך שנוכל בתקופה קשה זו". חברת יוניליוור הוסיפה כי למרות שאין לה אחריות על האירוע הטראגי, הם תומכים במשפחתו של חאן מתוך "צדק מוסרי".

בתוכניות מציאות נדרשים לעתים קרובות המתמודדים להתמודד עם אתגרים פיזיים קשים. בחודש מאי מת מהתקף לב מתחרה בגרסה הבולגרית של הישרדות בזמן הצילומים על אי בפיליפינים.