הרופאה לא תשוחרר - החתונה מבוטלת

ביהמ"ש ברומניה דחה הערב את בקשתה של ד"ר גניה זיסקינד להשתחרר ממעצר לחתונת בנה, שמתקיימת השבוע. בעקבות ההחלטה החליטה המשפחה לבטל את האירוע. "אני מאוכזב עד עמקי נשמתי מההחלטה", אמר לחדשות 2 בעלה, גבי זיסקינד. ד"ר מירון, מבעלי הקליניקה, שוחרר למעצר בית

בית המשפט ברומניה החליט הערב לשחרר את ד"ר הארי מירון, בעליה של מרפאת הביציות הישראלית, למעצר בית ברומניה. המעצר מתקיים בתנאים מגבילים, ובין השאר אסור לד"ר מירון ליצור קשר עם שאר המעורבים בפרשה.

ד"ר מירון יהיה עצור עד לתום חקירת הפרשה, כשהמשטרה המקומית תחליט האם להגיש כתבי אישום כנגד הרופאים הישראלים. בשבוע שעבר שוחרר בנו, ד"ר יאיר מירון.

בתוך כך, פנתה היום ד"ר גניה זיסקינד, המעוכבת ברומניה בשל אותה פרשה, לרשויות בבקשה להשתחרר לישראל לצורך חתונת בנה אלי, שהייתה אמורה להתקיים ביום חמישי הקרוב בנמל תל אביב. המשטרה דחתה את בקשתה, והיא תישאר ברומניה.

את החלטתו נימק השופט בכך שהחקירה עדיין מתנהלת וכי קיים חשש שהיא תנסה להימלט ולא תשוב למעצר.

גניה ברומניה, החתונה מבוטלת

בעקבות זאת, החליטו במשפחת זיסקינד לבטל את החתונה. "היום הייתה החלטה של התביעה הרומנית, האם לאפשר לגניה לצאת כמחווה הומניטרית לחתונה ל-5 ימים, כשהיא התחייבה לחזור. אני מאוכזב עד עמקי נשמתי על ההחלטה, שדחתה את הבקשה שלה לאותה מחווה הומניטרית", אמר לחדשות 2 בעלה גבי.

"החלטנו היום לצערנו הרב לבטל את החתונה על דעת שתי המשפחות", הוסיף. "זה למעשה קטע הכנות של למעלה משנה. למרות מפח הנפש של שתי המשפחות, של כל האורחים, בני וכלתו, החליטו שללא האמא הם לא מוכנים לקיים חתונה".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

פרשת הביציות: סיקור מיוחד

פרשת הביציות ברומניה: "רק רציתי להיכנס להריון - ועברתי סיוט"

תיעוד: מעצר הרופאים ברומניה

בחזרה ל"גיבורי" המרפאה ברומניה