הנהג שנמלט מהמשטרה: ילד בן 9

המרדף המשטרתי היה ארוך ומתיש. שוטרי העיר גרינפילד באינדיאנה רדפו אחרי נהג שיכור שסטה מנתיב לנתיב והאיץ בפראות מ-65 קמ"ש ועד ל-130 קמ"ש. רק אחרי דקות ארוכות הצליחו השוטרים לגרום לו סוף סוף לעצור, וגילו בתדהמה: העבריין הקטן הוא לא אחר מאשר קטקט שהחליט לברוח מהבית כי ההורים אמרו לו להפסיק לשחק

השעה הייתה 23:30. שיחת טלפון בהולה הגיעה למוקד המשטרה בשבת האחרונה בעיר גרינפילד שבאינדיאנה, ארה"ב. הדיווח היה קצר אך תכליתי: נהג שיכור מתפרע בכבישי העירייה. ניידות המשטרה הוזנקו למקום - כשהשוטרים דרוכים ומוכנים לגרוע מכל.

תוך זמן קצר אותרה השברולט הכסופה משתוללת על הכביש. מצורת הנהיגה שיערו השוטרים כי הנהג "תידלק" הרבה אלכוהול במהלך הלילה. המצלמה על לוח המכוונים שהייתה מוצבת במכוניתו של השוטר תיעדה את הדרמה: העבריין מחליף נתיבים ונוסע בפראות.

על אף המרדף המשטרתי, העבריין העדיף לא להתמודד עם רשויות החוק ובחר באופציית המנוסה. לובשי המדים התקשו לרדוף אחריו, שכן הנהג השיכור נסע בצורה לא עקבית במהירויות משתנות שבין 65 ל-130 קילומטרים לשעה. בשלב מסויים השיכור אף נסע נגד כיוון התנועה.

ההורים לא הרשו לו לשחק

לאחר זמן לא קצר והרבה מאוד דפיקות לב, הצליחו השוטרים בעזרת פסי האטה להביא לעצירתו של הרכב. השוטרים הקיפו את הרכב וציפו לעימות הבלתי נמנע עם העבריין המסוכן. אלא שמהרכב יצא משהו קצת יותר קטן ממה שהם ציפו: היה זה גברבר בגובה של 130 ס"מ שבא להתעמת עם הכחולים. גברבר בן 9.

מתברר כי הנהג היה בעיצומו של בריחה נועזת מביתו. הסיבה: ההורים סירבו לאפשר לו לשחק אחרי השעה 20:00. הילד החליט שמכיוון שכך, חייו אינם חיים, והחליט לקחת את החוק (ואת המפתחות של אמא למכונית) לידיים.


בן 7 ברח מהכנסייה ונמלט במכונית

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק