הילדה ג'ייסי שבה הביתה

אישה שהופיעה אתמול בתחנת משטרה במחוז קונטרה קוסטה בארה"ב, טענה כי היא הילדה ג'ייסי לי דוגארד שהוכרזה כנעדרת לפני 18 שנה. אמה טסה כדי לפגוש אותה ולאחר מספר שעות פרסמה המשטרה: האישה היא אכן הילדה האובדת

ג'ייסי לי דוגארד בצעירותה (חדשות 2)

סוף שמח לפרשת הילדה הנעדרת: לאחר שמוקדם יותר היום דווח בתקשורת האמריקנית על פריצת דרך אפשרית בפרשת היעלמותה של ילדה בת 11 שנעלמה מהעיירה סולט לייק טאהו שבארה"ב בשנת 1991, הערב מסרה המשטרה המקומית - האישה שהופיעה בתחנת משטרה במחוז קונטרה קוסטה אתמול, היא הילדה ג'ייסי לי דוגארד בת ה-11 שהוכרזה כנעדרת לפני 18 שנה.

במשטרה אמרו כי דוגארד, כיום בת 29, "במצב בריאותי טוב", אך לא הסכימו למסור עוד פרטים. רשת החדשות CNN דיווחה כי ה-FBI עצר שני חשודים, בעל ואישה, שכנראה היו מעורבים בפרשה. הבעל, פיליפ גארידו, הוא עבריין מין מורשע.

הבוקר טסה אימה של דוגארד, טרי פרובין, בטיסה חוצת אמריקה כדי לגלות האם האישה היא אכן בתה האובדת. אביה החורג של דוגארד, קארל פרובין, סיפר כי ביום רביעי האחרון אף תיווך ה-FBI בין האישה שטוענת שהיא ג'ייסי, לאמה.

דוגארד נחטפה בבוקרו של ה-10 ביוני 1991, במהלך חזרה לביתה מבית הספר. אביה החורג מספר כי ראה זר מושך את ג'ייסי למכוניתו תוך שהיא צועקת ובועטת. הוא מאמין כי היו ברכב גבר ואישה ואף על פי שמאז היו דיווחים שהתקבלו, דוגארד מעולם לא נראתה שוב - עד אתמול.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק