תיעוד: השור הזועם תקף אדם למוות

אדם שהגיע לצפות במלחמת שוורים בצפון קולמביה נהרג מפגיעת שור לאחר שפרץ לרחבת התחרות. עדי ראייה דיווחו שהאיש היה בגילופין, עובדה שמסבירה את החלטתו לקפוץ לתוך הרחבה ולחקות את לוחמי השוורים. אתמול נפצע אדם נוסף בצרפת, לאחר ששור זועם פרץ למתחם הקהל

מלחמת שוורים הסתיימה באופו טרגי לאחר שתושב צרפת שהגיע לצפות במלחמת שוורים בקרקסון שבצרפת, נפצע קשה מפגיעת שור. אחד השוורים פרץ לאזור הבטיחותי ברחבה ותקף את יושבי המתחם.

האיש, כריסטיאן ביילי בן ה-55, הוא דמות מוכרת ששימש בעבר כשופט טקסי בקרבות המטאדורים והיה דמות מרכזית בתחרויות לפני כעשר שנים.

תחילה נפצע ביילי בירך, לאחר שהשור פרץ לאזור שבו ישב. זמן קצר לאחר מכן חדר הפר הזועם לאזור הבטיחות ונגח בביילי בבטן ובאזור החזה.

 אם שותים לא נלחמים

רק לפני שבוע נהרג אדם בפסטיבל שנערך בצפון קולומביה לאחר שנפגע על ידי שור. במקרה זה, האשמה מופנית כלפי אותו אדם שככל הנראה היה בגילופין. הוא החליט להיכנס לרחבה ולחקות את לוחמי השוורים המקצוענים. הפגיעה הקטלנית תועדה במצלמות.

השור הלוחם, שלא ידע להבחין בין מטאדור אמיתי לחיקוי, דהר לעברו והדף אותו בחוזקה. מותו של האיש עורר ביקורת קשה במדינה נגד קיום אירועים מסוג זה, בטענה שאין בהם מספיק דגש על בטיחות הצופים. מה שבטוח, שתיית אלכוהול לא תורמת למניעת תאונות מצערות מסוג זה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק