ארה"ב: הרוג באירוע ירי בבניין ה-NSA‏

אדם אחד נהרג וגבר נוסף נפצע בתקרית ירי שהתרחשה במתקן צבאי בשטח מטה הסוכנות לביטחון לאומי בארצות הברית. על פי דיווחים ראשוניים, נהג הרכב היה מחופש לאישה והשתמש במכונית גנובה. ה-FBI: לא מדובר באירוע טרור

זירת האירוע, בניין ה-NSA (CNN)

כלי תקשורת בארצות הברית מדווחים על הרוג ופצוע כתוצאה מאירוע ירי שהתרחש היום (ראשון) בשערי בניין במטה הסוכנות האמריקנית לביטחון לאומי (NSA), בפורט מיד שבמדינת מרילנד. ב-FBI מעריכים בשלב זה כי לא מדובר באירוע טרור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הירי אירע לאחר לאחר ששני אלמונים התנגשו עם רכב שטח בשעריו של מתקן צבאי במתחם הסוכנות וגרר ירי בתגובה של המאבטחים במקום.

האירוע התרחש בשעה 09:30 בבוקר (שעון מקומי) כשנהג הרכב, נסע במהירות לעבר שערי הבניין. על פי הדיווחים, הנהג לא נשמע להוראות צוותי האבטחה במקום, והם השיבו לעברו בירי. נזק רב נגרם למכונית ולציוד צבאי שהיה באזור.

רשת NBC דיווחה כי הנהג, היה ככל הנראה מחופש לאישה בזמן שהתנגש בשער הבניין. עוד נטען בדיווח כי כלי הרכב שבו השתמש - גנוב.

בהודעת דובר הסוכנות נמסר זהותם של ההרוג והפצוע בתקרית טרם התבררה. הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי על ידי צוותי החילוץ וההצלה. רשויות החוק בארצות הברית לא מסרו מידע נוסף אודות זירת ההתרחשות, אך כלי תקשורת במרילנד דיווחו כי שוטרים שפעלו בזירה נראו מחלצים את הפצועים מכלי רכב שהיו באזור. צוותי ה-FBI שהגיעו לאזור המתקן הצבאי ממשיכים בחקירת התקרית בכדי לברר את נסיבות המקרה.