נטורי קרתא בלונדון: "לא נשכח את עזה"

הם לא מפסיקים: עטורים בכאפיות ובצבעי פלסטין, הפגינו אמש נטורי קרתא מול פגישת נתניהו-בראון בלונדון. "באנו להסיר את החרפה מעם ישראל", הסבירו ראשי הפלג הקיצוני לחדשות 2 באינטרנט. אתמול הם קראו "לא נשכח את עזה"

נטורי קרתא מפגינים בלונדון, אתמול (באדיבות "חדשות 24")

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש אמש עם עמיתו הבריטי גורדון בראון, וכמעט כמו בדרך קבע לוותה הפגישה ביניהם בהפגות סוערות מחוץ לרחוב דאונינג 10, מעונו הרשמי של ראש הממשלה הבריטי.

בראש המפגינים עמדה קבוצת נטורי קרתא אשר בשיתוף המפגינים הפלסטיניים והבריטיים במקום הטיחו בראש הממשלה גידופים והרימו שלטים שציינו, "הביאו את פושעי המלחמה הישראלים לדין", "לא נשכח את עזה", "היהדות דוחה את המדינה הציונית" ועוד.

לדבריהם, הם הגיעו להפגין כנגד ראש ממשלת ישראל בכדי "להסיר החרפה מעם ישראל, להודיע קבל עם ועולם שיהודים אינם ציונים, וראשי הכפירה הציונית אינם אלא כופרים ומשתלטים ליסטים שאין הם מייצגים את העם היהודי".

ההפגנה הסוערת מחוץ למעון לא פגעה בפגישה בין שני ראשי הממשלה, אך סביר להניח שראש הממשלה הישראלי, היה מעדיף לקבל קצת יותר תמיכה לפני פגישות מדיניות שכאלה.

הבוקר נפגש נתניהו עם שליח ארה"ב למזרח התיכון, ג'ורג' מיטשל, בלונדון. "מטרתנו המשותפת היא חזון משותף", אמר נתניהו בפתח הפגישה. מאוחר יותר היום ייפגש ראש הממשלה עם נשיא גרמניה. מחר ייפגש עם הקנצלרית מרקל ואיתה, על פי דיווחים שונים, ייוועד בנושא שליט.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק