לונדון: 2 מיליון ליש"ט "נעקצו" ב-39 שניות

מוכרי התכשיטים בבריטניה כבר ממש אובדי עצות, לאחר שעוד חנות יוקרתית נשדדה בבירה. הפעם לקח לעבריינים 39 שניות בלבד לצאת עם שלל בשווי 2 מיליון ליש"ט. צפו במבצע הנועז כפי שתועד במצלמות האבטחה

עברייני לונדון לא נחים לרגע: שבועיים לאחר שוד התכשיטים הענק, בו נגנב שלל שיא של 40 מיליון ליש"ט, מזדעזעת שוב הממלכה בעקבות גניבה דרמטית נוספת במרכז העיר. שישה שודדים רעולי פנים הגיעו לחנות התכשיטים היוקרתית של משפחת מוזפריאן ויצאו עם שלל שלל בשווי שני מיליון ליש"ט. המבצע המאורגן ארך בסך הכול 39 שניות.

ששת העבריינים שדהרו על שלושה אופנועים חנו סמוך לכניסה וגרמו לכל הנוכחים במקום, מוכרים ולקוחות כאחד, להפנות את מבטם בבהלה. השודדים לא היססו לרגע, ניפצו את דלתות ושמשות הזכוכית - ומיד הסתערו על הסחורה החמה.

פאניקה ברחובות לונדון

"ביקשתי מהם להפסיק לא ידעתי מה לעשות", סיפרה בעלת החנות הנסערת. אבל אלה ממש לא נענו לתחינות ומילאו את התיקים מכל הבא ליד. לא מדובר בפעם הראשונה בה נפרץ המקום, אבל היום אזרו השודדים אומץ ופעלו באור מלא.

בעלי החנויות בלונדון - אובדי עצות. "זה הולך ונהיה גרוע יותר", מסביר התכשיטן ג'ונתן לאמברט. "חנויות התכשיטים הפכו למטרות נוחות". המשפחה שמנהלת את העסק כבר שבעה דורות לא בטוחה אם תמשיך במסורת ארוכת השנים. "אני עכשיו מפחדת ללכת ברחוב", אומרת בת למשפחת מוזפריאן. "זה פגע במשפחה גם מנטאלית".  

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק