בריטניה: ראש העירייה תועד גונב תחתונים וחזיות

מי שמכיר את איאן סטאפורד בן ה-58 לא האמין לחשדות נגדו. הגבר המנומס ששימש בעבר כראש עירייה נעצר בחשד שפרץ לבתי נשים וגנב מהן לבנים סקסיים. אחת הנשים הציבה מצלמה נסתרת בחדר השינה בה תועד הרווק המזדקן כשהוא לובש את תחתוניה ומבצע מעשים בעלי אופי מיני

גנב תחתונים. ראש העירייה (ה"סאן")

בסיפור כה הזוי כבר מזמן לא נתקלו בבריטניה: מי שכיהן בעבר כראש עירייה נעצר לאחר שהואשם שפרץ לדירות של נשים - וגנב מהן לבנים סקסיים, בהם תחתונים וחזיות, כך מדווח הבוקר עיתון ה"סאן" הלונדוני.

ראש העירייה לשעבר, איאן סטאפורד בן ה-58, מואשם בשלושה סעיפים של פריצה. הפרשה נחשפה לאחר שאחת הנשים סיפרה למשטרה כי כל החזיות והתחתונים שלה נעלמו. האישה המודאגת התקינה מצלמות אבטחה בחדר השינה שלה.

כשהשוטרים בדקו את הצילומים, הם גילו לתדהמתם גבר עירום למחצה עובר על מגרת הלבנים שלה. בווידאו נראה הגבר לובש את התחתונים של האישה ומבצע מעשים בעלי אופי מיני. גורמים במשטרה סיפרו כי בסרט הוא נראה מושך את כל מגירת התחתונים.

"הוא מבקר בכנסייה בקביעות"

סטאפורד, רווק שמעולם לא התחתן, התפטר מחברותו במועצה מיד עם מעצרו. לפני ארבע שנים הוא שימש כראש עיריית פריסול וקנוט.

"כל מי שמכיר אותו יהיה מופתע", סיפרה ג'יל מאר, 63, שעבדה עם סטאפורד בעבר. "תמיד חשבתי שהוא אדם שקט, שמבקר בכנסייה בקביעות, ומאוד פופלארי בקהילה. הוא תמיד היה מאוד אדיב ומנומס כלפיי". בעלה של מארי, פקיד העירייה ליונל מאר סיפר כי סטאפורד נשמע "כועס", כשהגיש את התפטרותו.

במשטרה אומרים כי סטאפורד שמשמש כיום כגנן ואיש תחזוקה במשרה חלקית יובא לבית המשפט בחודש הבא.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק