ארה"ב: המורה שילמה לתלמיד אחרי הסקס

מורה בת 28 בתיכון ביוטה נאשמת כי שילמה לתלמיד שלה כ-1,500 דולר לאחר שקיימו יחסי מין. המורה הודתה ששכבה עם הנער מספר פעמים, וגם התלמיד הודה בחקירה המשטרתית. הפרשה נחשפה לאחר שאם התלמיד התעמתה איתה

המורה. האם שילמה לתלמיד שישתוק? (סוכנויות הידיעות)

זה מה שנקרא חינוך מיני: מורה בתיכון ביוטה, ארה"ב, נאשמת ששילמה לתלמיד שלה לאחר שקיימו יחסי מין. מערכת היחסים האסורה נחשפה לאחר שאמו של התלמיד, שחשדה בשניים, התעמתה עם המורה - וזו הודתה.

על פי כתב האישום שהוגש נגד המורה מליסה אן אנדריאני, אמו של התלמיד בן ה-15 התעמתה איתה, אחרי שהתברר לה כי היא מנהלת עם בנה מערכת יחסים אינטימית. אנדריאני הודתה בפני האם הנסערת כי קיימה עם בנה יחסי מין מספר פעמים, בביתה.

קפה ויחסי מין עם המורה

מכתב האישום עולה כי המורה בת ה-28 פיתתה את התלמיד לשכב איתה ושילמה לו שלוש פעמים לאחר שקיימו יחסי מין בחודש יוני האחרון. עם זאת, לא נשללת האפשרות כי המורה שילמה לו בכדי לשמור על סודיות המפגשים. אמו של התלמיד סיפרה לחוקרים כי אנדריאני שילמה לבנה כ-1,500 דולרים אחרי שהתעמתה איתה.

בחקירה שערכו מחלקת הרווחה של יוטה והמשטרה, הודה גם הנער כי שכב עם אנדריאני במהלך שנת הלימודים 2008-09. הנער אף טען כי הוא וחבריו היו מגיעים לכיתתה של המורה לפני תחילת יום הלימודים, שם כיבדה אותם בקפה.

המורה הואשמה בשבוע שעבר בשלוש עבירות של קיום יחסי מין בלתי חוקיים עם קטין והיא צפויה להופיע ב-28 בספטמבר בפני שופט. העונש הצפוי לה, במידה ותורשע, יכול להגיע עד ל-15 שנים בכלא.

לונדון: מורה נשלחה לכלא בעקבות יחסים לסביים עם תלמידה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק