בריטניה: מופע הזיקוקים התפוצץ - במחסן

אלפי צופים שהגיעו לראות את מופע הזיקוקים שאמור היה לשבור שיאים חזרו הביתה מאוכזבים. המחסן בו רוכזו הזיקוקים עלה באש וכל הצבעים שהיו אמורים להדליק את השמים למשך חצי שעה, בערו שש שניות בדיוק על הקרקע. מופע הזיקוקים המרהיב בהיסטוריה הפך למופע המאכזב בהסטוריה

חובבי פיצוצים בבריטניה לא תיארו לעצמם שמה שמופע הזיקוקים המרהיב שהם תיכננו - יתפוצץ להם בפרצוף. המארגנים ניסו ליצור מפגן זיקוקים שישבור את כל השיאים של המופעים, אבל רגע לפני האירוע הגדול, התפוצצו כל הזיקוקים בתוך מחסן.

175 אלף אנשים כבר נאספו אמש על החוף בדוסרט שבבריטניה, מתכוננים לראות את מה שהובטח כמופע הזיקוקים המרהיב ביותר שנראה אי פעם. אבל במקום פיצוצים שימלאו את השמיים למשך יותר מחצי שעה, הם קיבלו פיצוץ אחד עצום שנמשך כמה שניות - על הקרקע.

"לא מדהים ולא מרהיב"

הצופים המאוכזבים והממורמרים שהגיעו מכל רחבי בריטניה לא ראו את הזיקוקים וגם נתקעו בפקק תנועה ארוך ומייגע. "זה נראה כאילו המחסן התפוצץ ועלה באש", סיפרה רות' דוונינג בת ה-33 שבאה לצפות במופע. "אני חושבת שהרוח עשתה להם בעיות".

בחור אחר אמר לדיילי טיימס: "זה היה מאוד מאכזב, לא מדהים ולא מרהיב. חשבנו שיהיו רקטות מתפוצצות בשמים במפגן הזיקוקים המדהים שהבטיחו, אבל במקום זה קיבלנו משהו שאם היית ממצמץ - היית יכול להפסיד את כל המופע כי זה נמשך רק רגע".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק