תראו מה קורה ברכבת התחתית של ניו יורק

דוגמני העירום יוצאים מחוץ לסטודיו אל רחובות מנהטן, אל החנויות ואפילו אל הרכבת התחתית. "הטריק הוא לצלם כמה תמונות לפני שהמשטרה תופסת אותך", הסביר אחד הצלמים. את הרפרטואר העירום גאים הניו יורקרים להציג בתערוכה בשם "חשיפה הגונה"

התפשטות תוך כדי ריקוד סקסי על עמודים במועדוני החשפניות זה כזה שנות ה-80. קבלו את הדבר הבא - התערטלות ברכבת התחתית, באוטובוסים ובכיכר טיימס בניו יורק.

תערוכת עירום חדשה במנהטן מציגה בנות מתפשטות במקומות מקוריים בתפוח הגדול. לצורך הצילומים פשטו (תרתי משמע) הצלמים יחד עם המודלים על מקומות פומביים שונים, וההתערטלות הונצחו בעדשת המצלמה. התוצאות מוצגות בתערוכה עם השם החביב "חשיפה הגונה".

"אני מצלם עירום פומבי ברחבי ניו יורק", סיפר אחד הצלמים, זאק היימן, לרשת ה-CNN. "מאישה עירומה שמדגמנת ברכבת התחתית ועד גבר עירום שמדגמן בכיכר הטיימס". מסתבר שזה לא כל כך פשוט, כי יש לצלמים בערך 20 שניות ללכוד את העירום. "הטריק הוא לצלם כמה תמונות לפני שהמשטרה תופסת אותך", הסביר הצלם.

העיר שהתפשטה לה יחדיו

לפני תשע שנים הסעירו תמונות עירום דומות את מנהטן. ראש העיר כינה אז את הדוגמנים הספונטניים "מטומטמים", והוסיף כי "ברור שמי שיוריד את הבגדים שלו ייעצר". האמת היא שהוא צדק. המתערטלים באמת נעצרו.

בניו יורק יודעים גם לספר על אישה אחת שנוהגת להתפשט ברכבת התחתית ואחר כך לעבור בין הנוסעים עם דלי קרטון לאיסוף תרומות. הנוסעים מתבדחים כי היא נותנת משמעות חדשה לסיסמת הבטיחות: "אם אתה רואה חפץ חשוד, תגיד למישהו".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק